Монтажник на хладилни

vor 1 Monat

Hamburg, Deutschland runtime Vollzeit

14.5 € - 18 € pro Stunde

Като **монтажник на хладилни инсталации (м/ж/р)** обичаш предизвикателствата и разнообразието?

Тогава имаме подходящата работа за теб Защото ние търсим точно теб като** монтажник на хладилни инсталации (м/ж/р)** за успешно предприятие - започване веднага на пълно работно време.

**Ние ти предлагаме**:

- Постоянен трудов договор
- Плащане на надбавки и атрактивни премии
- Подкрепа при организиране на пътуването ти
- Компетентни и услужливи лица за контакт за организационни въпроси по всяко време
- Електронен преводач
- Начален бонус (500€) след 3 месеца като Runtimer

**Твоите задачи**:

- Изграждане на нови инсталации и въвеждане в експлоатация на хладилни, климатични и вентилационни системи
- Монтаж на тръбни системи и възли
- Откриване на механични и електрически повреди и отстраняване на неизправности
- Извършване на сервизна дейност, поддръжка и ремонт

**Изисквания**:

- Завършено професионално образование като техник по изграждане на хладилни системи (м/ж/р), хладилен техник или сравнима квалификация
- Необходим професионален опит като монтажник на хладилни инсталации (м/ж/р)
- Желателно е свидетелство за управление на МПС категория „В“
- Екипен дух, благонадеждност и схватливост

**Проявяваш ли интерес?** Тогава очакваме твоята кандидатура като монтажник на хладилни инсталации (м/ж/р) Ние се интересуваме от твоите умения и затова не е необходимо мотивационно писмо - достатъчна е твоята автобиография. Имаш ли въпроси? Свържи се с нас

Тук можеш да се свържеш с нас при възникнали въпроси

**Hier sind wir bei Fragen zu erreichen**:
**Kontakt**:
**Till Everling**

Telefon: +49 4101/69 66 00

**Standort**:
**Runtime GmbH Niederlassung Pinneberg** Schauenburgerstraße 24 25421 Pinneberg

Runtime ist als einer der führenden deutschen Personaldienstleister seit mehr als 30 Jahren für Sie tätig. Als kompetenter und zuverlässiger Dienstleister sind wir Ihr Partner in Sachen Beruf und Karriere - an über 30 Standorten deutschlandweit.

  • Hamburg, Deutschland runtime Vollzeit

    14.5 € - 18 € pro Stunde Като **монтажник на хладилни инсталации (м/ж/р)** обичаш предизвикателствата и разнообразието? Тогава имаме подходящата работа за теб! Защото ние търсим точно теб като** монтажник на...

    14.5 € - 18 € pro Stunde Ти работиш като **механик на инсталации (санитарна, отоплителна и климатична техника) (м/ж/р) **и си сръчен? Тогава имаме подходящата работа за теб! Защото ние търсим точно теб като...