Pracownik Produkcji

vor 2 Wochen

Nuernberg, Deutschland König GmbH & Co. KG Vollzeit

**Pracownik produkcji w branży**:
**spożywczej (m/w/d)**:
**Oferujemy**:

- Umowę o pracę bezpośrednio z naszą firmą, na czas nieokreślony i pełen etat
- Premię startową w wysokości 300€
- Stałe i pewne miejsce zatrudnienia
- Możliwość rozwoju i długofalowej współpracy
- Terminowe wypłaty wynagrodzenia
- Świadczenia urlopowe, bożonarodzeniowe oraz premie jubileuszowe po okresie próbnym
- Do 30 dni urlopu płatnego w roku
- Udział w systemiepremii pracowniczych.

**Twoje zadania**:

- Pakowanie gotowych produktów
- Praca na linii produkcyjnej
- Czyszczenie maszyn

**Twój profil**:

- Motywacja do pracy
- Gotowość do pracy na 2 zmiany
- Rzetelność i odpowiedzialność

**Czekamy na Twoja wiadomosc**:

- Wyślij nam swoją aplikację.
- Wystarczy tylko kilka kliknięć

**To jest KÖNIG**:
Jesteśmy niemiecką, rodzinną firmą z ponad 55-letnim doświadczeniem, zaliczaną do jednej z większych w swojej branży. Firma jest solidnym, cenionym pracodawcą, oferującym pewne i stałe zatrudnienie w każdym regionie Niemiec. W KÖNIG pracuje już ponad 2000 osób. Będziemy zaszczyceni, jeżeli i Ty dołączysz do

naszego zespołu

  • Nuernberg, Deutschland ARWA Personaldienstleistungen GmbH Vollzeit

    Oferta pracy w Niemczech! ARWA Personaldienstleistungen GmbH jest wiodącą firmą świadczącą usługi personalne, posiadającą sieć oddziałów na terenie całego kraju. Dla naszego klienta wMünchberg poszukujemy zmotywowanych i zaangażowanych pracowników na stanowiskoPracownik produkcji. Oferta jest skierowana do osób chcących pracować w...