Seniorka Poszukuje Opiekunki

vor 2 Wochen

Flieden, Deutschland Felizajob Opieka Osób Starszych i Usługi Opiekuńcze Vollzeit

**1900 Euro netto/m-c**

**Miejsce pracy**: Flieden, 36103 (Hesja)**Wyjazd**: 27.02.2024**Długość kontraktu**:2 miesiące**j. niemiecki**:dobry**Osoba potrzebująca opieki**: KobietaOpublikowano 21.02.2024 | Nr Oferty 8177

**Premie i bonusy**
- Polecenie opiekunki- Zyskaj **50 euro**
- Polecenie rodziny niemieckiej- Zyskaj **150 euro**
- Święta Wielkanocne- Przejście z innej firmy- Zyskaj **50 euro**
***1**

**Podopieczny**
- Osoba podopieczna**:Kobieta**
- Wiek**:77 lat**
- Waga**:62 kg**
- Wzrost**:160 cm**

Sympatyczna seniorka potrzebuje wsparcia opiekunki. Podopieczna zmaga się z początkami demencji, przez co bywa czasami zdezorientowana i zapominalska. Dodatkowo ma problemy z utrzymaniem moczu i kału, nosi wkładki, pampersy. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, aby na niego usiąść, potrzebuje pomocy opiekunki, sama też czynnie wspiera transfer. Seniorka aktualnie znajduje się w szpitalu i ciężko jest określić czy będzie potrzeba wstawania do niej w nocy. Razem z podopieczną mieszka jej mąż, jest on nadal bardzo sprawny i samodzielny.
- Wózek inwalidzki- Mieszka z żoną/mężem**Schorzenia**

demencja początkująca

inkontynencja

**Pomoce medyczne**

wózek inwalidzki

wkładki

pampersy

**Wymagania**:

- Z doświadczeniem w opiece- Z referencjami**Obowiązki**:

- Gotowanie- Sprzątanie- Wizyta u lekarza- Organizacja zakupów- Opieka w nocy- Organizacja czasu wolnego- Pomoc w spożywaniu posiłków- Zmiana pieluchomajtek- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu- Asekuracja- Transfer- Pielęgnacja ciała- Higiena**Dodatkowe informacje**

Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji własne mieszkanie.

**Do dyspozycji opiekuna**
- Własne mieszkanie- Własna łazienka- Internet- TV**Oferujemy**:

- Wysokie wynagrodzenie- Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu- Bonusy- Formularz A1- Kartę EKUZ- Dodatkowe ubezpieczenie- Wyżywienie- Zakwaterowanie- Przejazd- Wsparcie 24/7 koordynatora