Małżeństwo Poszukuje Opiekunki

vor 2 Monaten

Frankfurt Am Main, Deutschland Felizajob Opieka Osób Starszych i Usługi Opiekuńcze Vollzeit

**Małżeństwo poszukuje opiekunki.**:
**1750 Euro netto/m-c**

**Miejsce pracy**: Künzell, 36093 (Hesja)

**Wyjazd**: 01.03.2024

**Długość kontraktu**:2 miesiące

**j. niemiecki**:komunikatywny

**Osoba potrzebująca opieki**: Mężczyzna

Opublikowano 12.02.2024 | Nr Oferty 8039

**Premie i bonusy****:

- Polecenie opiekunki Zyskaj **50 euro**
- Polecenie rodziny niemieckiej Zyskaj **150 euro**
- Święta Wielkanocne- Przejście z innej firmy Zyskaj **50 euro**

**1 **Podopieczny**:
Osoba podopieczna**:Mężczyzna** Wiek**:77 lat** Waga**:78 kg** Wzrost**:178 cm**

Spokojne i grzeczne małżeństwo potrzebuje wsparcia opiekunki. Głównie opieki potrzebuje senior, który choruje na białaczkę. Jest on osobą głównie leżąca, ma też do dyspozycji wózek inwalidzki, aby na niego usiąść, potrzebuje pomocy opiekunki. Od czasu do czasu zdarza się, że senior obudzi się w nocy, woła wtedy opiekunkę. Podopieczny jest osobą inkontynentną, więc nosi wkładki, pampersy. Ma również założony cewnik. Seniorzy wstają około godziny 8:00 i kładą się spać około 22:00.
- Osoba leżąca- Mieszka z żoną/mężem**Schorzenia**
- białaczka inkontynencja

**Pomoce medyczne**
- balkonik wózek inwalidzki łóżko do karmienia cewnik moczowy pieluchy

**Wymagania**:

- Z doświadczeniem w opiece- Z referencjami**Obowiązki**:

- Gotowanie- Sprzątanie- Wizyta u lekarza- Organizacja zakupów- Opieka w nocy- Organizacja czasu wolnego- Pomoc w spożywaniu posiłków- Zmiana pieluchomajtek- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu- Asekuracja- Transfer- Pielęgnacja ciała- Higiena**Dodatkowe informacje** Seniorzy mieszkają na wsi w domku jednorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji pokój z dostępem do internetu oraz osobną łazienkę.

**Do dyspozycji opiekuna**
- Własny pokój- Własna łazienka- Internet**Oferujemy**:

- Wysokie wynagrodzenie- Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu- Bonusy- Formularz A1- Kartę EKUZ- Dodatkowe ubezpieczenie- Wyżywienie- Zakwaterowanie- Przejazd- Wsparcie 24/7 koordynatora