Operator Wózka Widłowego/ Magazynier

vor 2 Wochen

Landau in der Pfalz, Deutschland ArnoldPersonal GmbH Vollzeit

Veröffentlicht: 21.03.2023

**Was für diesen Job spricht**:

- Übernahmeoption**SZUKAMY...**:
Szukamy dla kilku klientów w rejonie Landau, Bellheim, Germersheim, Hagenbach, Ilbesheim, Hatzenbühl (i wielu innych miejscowościach) operatorów wózków widłowych/ pracowników magazynowych, praca od zaraz.

Mamy różnych klientów o różnym wymiarze czasu pracy. Firmy często pracują na 2, 3 lub 4 zmiany. Niektórzy pracodawcy oferują pracę wyłącznie w zmianie dziennej, inni wyłącznie w zmianie nocnej.

Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy Ci w wyborze właściwego miejsca pracy.

**DOSTAJESZ OD NAS**:

- Nowoczesne miejsce pracy w zmotywowanym zespole
- Bezpieczną pracę ze stałą umową o pracę
- Możliwość przejęcia pracownika przez Klienta
- Terminowe i podlegające rozliczeniu wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym iGZ
- Dodatkowe usługi i płace zależne od zatrudnienia rosną w wyniku uzgodnionych zbiorowo dopłat branżowych
- Bonus wakacyjny i bożonarodzeniowy
- Regularne badania profilaktyczne
- Opiekę polskojęzycznego koordynatora

**TWOJE ZADANIA**:

- Za pomocą wózka widłowego ładujesz i rozładowujesz ciężarówki
- Przewozisz i przechowujesz towary w obrębie obiektu
- Dokumentujesz towar za pomocą skanera oraz kontrolujesz jakość dostarczonych towarów
- Jesteś również zaangażowany w przygotowanie przesyłki

**TWOJE UMIEJĘTNOŚCI**:

- Pierwsze doświadczenie jako operator wózka widłowego/ magazynier / pomocnik magazyniera / spedytor / pakowacz (m / k / d) lub porównywalne
- Ważna licencja na wózek widłowy
- Prawo jazdy i samochód mile widziane
- Chęć pracy w systemie zmianowym

**TO MY**:
Obsługa z sercem
- jako zespół z dnia na dzień jesteśmy coraz lepsi w tym, co robimy.

Ta dewiza przyświeca nam od 2001 roku, gdzie aktywnie wspieramy naszych klientów korporacyjnych z branży handlowej, rzemieślniczej, logistycznej, produkcyjnej, biurowej i rekrutacji wykwalifikowanych pracowników w ramach pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy. Naturalnie uwzględniamy zarówno życzenia i potrzeby naszych kandydatów, jak i naszych klientów.

**SZCZEGÓŁY KONTAKTU**:
ArnoldPersonal GmbH

Klaus-von-Klitzing-Str. 3

76829 Landau in der Pfalz

Cieszymy się na myśl o Twoich dokumentach aplikacyjnych. Poniżej znajduje się nasza strona internetowa; dzięki której możesz przesłać nam swoja aplikację.
- Ewelina Korzynska- Personaldisponentin

  • Frankfurt an der Oder, Deutschland Manpower Vollzeit

    Operator wozka widlowego (m/w/d))Szukasz pracy jako operator wozka widlowego?Jestes w dobrym miejscu jesli lubis prace w magazynie lub na produkckcji. Poszukujemy Kierowcy wózka wid?owego(m/w/d), dla naszego klienta w Grünheide.Oferujemy:Atrakcyjne wynagrodzenie, w wysoko?ci 17,85€ brutto za godzin?Dodatki zmianowe,wyp?acane za prac? w...

    Pracownik magazynowe/produkcyjny z uprawnieniami na wozki widlowe (m/w/d)Szukasz pracy jako operator wozka widlowego?Je?li czujesz si? dobrze w pracy w magazynie lub na produkcji, to jeste? idealny do tej pracy! Poszukujemy pracownikow z uprawnieniami na wozki widlowe(m/w/d), dla naszego klienta w Grünheide.Oferujemy:Atrakcyjne wynagrodzenie, w...