Opiekunka Dla Cichego, Miłego Seniora, Pana

vor 4 Monaten

Nuernberg, Deutschland Felizajob Opieka Osób Starszych i Usługi Opiekuńcze Vollzeit

**1850 Euro netto/m-c**

**Miejsce pracy**: Aufseß 91327 (Bawaria)**Wyjazd**: 19.03.2024**Długość kontraktu**:8 tygodni**j. niemiecki**:dobry**Osoba potrzebująca opieki**: MężczyznaOpublikowano 13.03.2024 | Nr Oferty 8315

**Premie i bonusy**
- Polecenie opiekunki- Zyskaj **50 euro**
- Polecenie rodziny niemieckiej- Zyskaj **150 euro**
- Święta Wielkanocne- Przejście z innej firmy- Zyskaj **50 euro**
***1**

**Podopieczny**
- Osoba podopieczna**:Mężczyzna**
- Wiek**:93 lata**
- Waga**:79 kg**
- Wzrost**:170 cm**

Poszukujemy opiekunki dla pana Alberta, który potrzebuje wsparcia w wielu codziennych czynnościach związanych z jego stanem zdrowia. Pan Albert ma zaburzoną orientację osobową, miejscową i czasową, ale nadal zachowuje pewną mobilność przy użyciu chodzika. Nie ma konieczności podnoszenia go, ale potrzebuje wsparcia przy wchodzeniu po schodach. Kontrola moczu i stolca jest zachowana. W ubieraniu się jest częściowo niezależny, ale potrzebuje pomocy w innych czynnościach, takich jak mycie włosów, golenie się czy pielęgnacja stóp. Jednakże, jest w stanie samodzielnie dbać o higienę jamy ustnej oraz twarzy. Pan Albert jest w stanie samodzielnie jeść i pić, nie ma również problemów z żuciem ani połykaniem. Podopieczny jest osobą raczej introwertyczną, cichą i miłą. Komunikuje się mało i preferuje spędzanie czasu na odpoczynku. Poszukujemy opiekunki, która będzie mu towarzyszyć i zapewni mu niezbędne wsparcie w codziennych czynnościach, jednocześnie szanując jego potrzebę spokoju i ciszy.
- Rollator- Mieszkam sam**Schorzenia**

demencja

**Pomoce medyczne**

chodzik

wózek inwalidzki

**Wymagania**:

- Z doświadczeniem w opiece- Z referencjami**Obowiązki**:

- Gotowanie- Sprzątanie- Organizacja zakupów- Organizacja czasu wolnego- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu- Pielęgnacja ciała- Higiena**Dodatkowe informacje**

Podopieczny mieszka sam w domu wolnostojącym na wsi. Senior uczęszcza do ośrodka opieki dziennej dwa dni w tygodniu od 8:00 do 17:00. Opiekunka ma własny pokój z łazienką, łóżkiem, stolikiem, szafą, radiem, telewizorem i łączem internetowym. Rodzina podopiecznej zajmuje się robieniem zakupów, a sklepy znajdują się 10 minut pieszo od domu. Dodatkowo, w domu pojawia się pomoc domowa co 2 tygodnie.

**Do dyspozycji opiekuna**
- Własny pokój- Własna łazienka- Internet- TV**Oferujemy**:

- Wysokie wynagrodzenie- Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu- Bonusy- Formularz A1- Kartę EKUZ- Dodatkowe ubezpieczenie- Wyżywienie- Zakwaterowanie- Przejazd- Wsparcie 24/7 koordynatora