Magazynier / Pomocnik Magazyniera / Spedytor

vor 2 Monaten

Landau in der Pfalz, Deutschland ArnoldPersonal GmbH Vollzeit

**TO MY**

W ArnoldPersonal otwieramy nowe możliwości dzięki naszej dużej sieci, aby przekazać Twoją osobowość tam, gdzie Twoje umiejętności są we właściwym miejscu.

Od 2001 roku troszczymy się o to, aby skutecznie łączyć kandydatów i firmy oraz towarzyszyć każdemu kandydatowi, od wstępnej rozmowy z nami do umowy o pracę. Ponieważ pracę traktujemy osobiście

**Magazynier / Pomocnik Magazyniera / Spedytor / Pakowacz (m/w/d)**
Standort: Landau in der Pfalz
Anstellungsart(en): Vollzeit

**SZUKAMY...**

Szukamy dla kilku klientów w rejonie Landau, Annweiler, Rülzheim, Edenkoben, Hagenbach, Wörth (i wielu innych miejscowościach) pracowników magazynowych.

Mamy różnych klientów o różnym wymiarze czasu pracy. Firmy często pracują na 2, 3 lub 4 zmiany. Od czasu do czasu są również prace na jedną zmianie.

Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy Ci w wyborze właściwego miejsca pracy.

**OTRZYMASZ OD NAS**:

- Nowoczesne miejsce pracy w zmotywowanym zespole
- Bezpieczna praca ze stałą umową o pracę
- Terminowe i podlegające rozliczeniu wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym iGZ
- Dodatkowe usługi i płace zależne od zatrudnienia rosną w wyniku uzgodnionych zbiorowo dopłat branżowych
- Bonus wakacyjny i bożonarodzeniowy
- Dodatkowe firmowe ubezpieczenie zdrowotne z rocznym kontem 600 EUR

**TWOJE ZADANIA**:

- Ogólne prace magazynowe
- Kontrola jakości towaru względem zamówień
- Pakowanie i oznakowywanie towaru
- Przygotowanie do wysyłki

**TEGO OCZEKUJEMY**:

- Pierwsze doświadczenie jako magazynier / pomocnik magazyniera / spedytor / pakowacz (m / k / d) lub porównywalne
- Prawo jazdy i samochód mile widziane

**DANE KONTAKTOWE**

ArnoldPersonal GmbH

Ewelina Korzynska

Klaus-von-Klitzing-Strasse 3

76829 Landau

Tel: 06341-99 55 99

Czekamy na Twoją aplikację za pośrednictwem naszego portalu aplikacyjnego pod adresem:
Prosimy o załączenie **dokumentów aplikacyjnych** wyłącznie w postaci** pliku PDF**.

  • Landau in der Pfalz, Rheinland-Pfalz, Deutschland ArnoldPersonal GmbH Vollzeit

    **TO MY**W ArnoldPersonal otwieramy nowe możliwości dzięki naszej dużej sieci, aby przekazać Twoją osobowość tam, gdzie Twoje umiejętności są we właściwym miejscu.Od 2001 roku troszczymy się o to, aby skutecznie łączyć kandydatów i firmy oraz towarzyszyć każdemu kandydatowi, od wstępnej rozmowy z nami do umowy o pracę. Ponieważ pracę...

  • Landau an der Isar, Bayern, Deutschland ArnoldPersonal GmbH Vollzeit

    TO MYW ArnoldPersonal otwieramy nowe możliwości dzięki naszej dużej sieci, aby przekazać Twoją osobowość tam, gdzie Twoje umiejętności są we właściwym miejscu.Od 2001 roku troszczymy się o to, aby skutecznie łączyć kandydatów i firmy oraz towarzyszyć każdemu kandydatowi, od wstępnej rozmowy z nami do umowy o pracę. Ponieważ pracę...