Opiekunka Dla Samodzielnej Pani Theresii

vor 2 Monaten

Eiselfing, Deutschland Felizajob Opieka Osób Starszych i Usługi Opiekuńcze Vollzeit

**1700 Euro netto/m-c**

**Miejsce pracy**: Eiselfing 83549 (Bawaria)**Wyjazd**: 04.04.2024**Długość kontraktu**:8 tygodni**j. niemiecki**:komunikatywny**Osoba potrzebująca opieki**: KobietaOpublikowano 27.03.2024 | Nr Oferty 8452

**Premie i bonusy**
- Polecenie opiekunki- Zyskaj **50 euro**
- Polecenie rodziny niemieckiej- Zyskaj **150 euro**
- Przejście z innej firmy- Zyskaj **50 euro**
***1**

**Podopieczny**
- Osoba podopieczna**:Kobieta**
- Wiek**:90 lat**
- Waga**:45 kg**
- Wzrost**:160 cm**

Poszukujemy opiekunki dla pani Theresii, seniorki, która korzysta z chodzika, ale potrafi również chodzić i stać samodzielnie. Nie potrzebuje wsparcia przy transferze czy wchodzeniu po schodach. Jednakże wymaga pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu się oraz przy prysznicu i intymnej pielęgnacji. Wsparcie będzie również potrzebne przy pielęgnacji dłoni. Pani Theresia sama radzi sobie z higieną jamy ustnej i pielęgnacją włosów. Należy jednak pamiętać, że jej słuch, wzrok oraz mowa są częściowo ograniczone, dlatego ważne jest, aby opiekunka była cierpliwa i wyrozumiała. Seniorka ma również zaburzoną orientację czasową, miejscową i osobową. Pani Theresia jest powściągliwa i niepewna, ale zainteresowania sportem (zwłaszcza narciarstwem), rodziną i podróżami pozwalają na ciekawe rozmowy i aktywność. Ważne jest, że seniorka nie cierpi na bezsenność ani nie stosuje środków nasennych.
- Osoba mobilna- Mieszkam sama**Schorzenia**

demencja

reumatyzm

**Wymagania**:

- Z doświadczeniem w opiece- Z referencjami- Z prawem jazdy**Obowiązki**:

- Gotowanie- Sprzątanie- Organizacja zakupów- Jazda samochodem- Organizacja czasu wolnego- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu- Pielęgnacja ciała- Higiena**Dodatkowe informacje**

Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym na wsi. Wymagane jest posiadanie prawa jazdy, ponieważ do sklepu można dostać się wyłącznie samochodem. Do dyspozycji jest samochód z automatyczną skrzynią biegów. Palenie jest dozwolone tylko na zewnątrz domu.

**Do dyspozycji opiekuna**
- Własny pokój- Internet- TV- Samochód**Oferujemy**:

- Wysokie wynagrodzenie- Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu- Bonusy- Formularz A1- Kartę EKUZ- Dodatkowe ubezpieczenie- Wyżywienie- Zakwaterowanie- Przejazd- Wsparcie 24/7 koordynatora

  • Eiselfing, Deutschland Felizajob Opieka Osób Starszych i Usługi Opiekuńcze Vollzeit

    **Opis oferty pracy dla opiekunki / opiekuna****: **1650 Euro netto/m-c** **Miejsce pracy**: Eiselfing **Wyjazd**: 16.02.2023 **Długość kontraktu**:8 tygodni **j. niemiecki**:dobry **Osoba potrzebująca opieki**: Kobieta Poszukujemy opiekunki dla samotnie mieszkającej seniorki. Pani Theresia porusza się samodzielnie, potrzebuje wsparcia przy...

    **Praca dla opiekunki do seniorki, Eiselfing.**: **1800 Euro netto/m-c** **Miejsce pracy**: Eiselfing 83549 (Bawaria) **Wyjazd**: 18.12.2023 **Długość kontraktu**:8 tyg. **j. niemiecki**:dobry **Osoba potrzebująca opieki**: Kobieta Opublikowano 27.11.2023 | Nr Oferty 7330 **Premie i bonusy****: - Polecenie opiekunki Zyskaj - **50 euro** -...