Pan Erich Szuka Opiekuna/ki, Espelkamp

vor 1 Monat

Espelkamp, Deutschland Felizajob Opieka Osób Starszych i Usługi Opiekuńcze Vollzeit

**Pan Erich szuka opiekuna/ki, Espelkamp.**:
**1800 Euro netto/m-c**

**Miejsce pracy**: Espelkamp 32339 (Nadrenia Północna-Westfalia)

**Wyjazd**: 14.12.2023

**Długość kontraktu**:6-8 tyg.

**j. niemiecki**:komunikatywny

**Osoba potrzebująca opieki**: Mężczyzna

Opublikowano 01.12.2023 | Nr Oferty 7355

**Premie i bonusy****:

- Polecenie opiekunki Zyskaj
- **50 euro**
- Polecenie rodziny niemieckiej Zyskaj
- **150 euro**
- Święta Bożego narodzenia- Przejście z innej firmy Zyskaj
- Nowy rok**1 **Podopieczny**:
Osoba podopieczna:
**Mężczyzna** Wiek:
**88 lat** Waga:
**79 kg** Wzrost:
**172 cm**

Pan Erich poszukuje opiekuna/ki z doświadczeniem w opiece osób starszych chorujących na zaawansowana demencję. Senior potrzebuje wsparcia w czynnościach dnia codziennego. Jest osobą poruszającą się przy pomocy rollatora lub gdyby była potrzeba do dyspozycji jest wózek inwalidzki. Żona nie potrzebuje opieki. Ważne by opiekun/ka monitorował ilość przyjmowanych przez seniora płynów. Nocne wstawanie może zdarzyć się sporadycznie.
- Rollator- Mieszka z żoną/mężem**Schorzenia**
- demencja (średniozaawansowana) pełna inkontynencja

**Pomoce medyczne**
- wózek inwalidzki łóżko medyczne wkładki pieluchomajtki

**Wymagania**:

- Z doświadczeniem w opiece- Z referencjami**Obowiązki**:

- Gotowanie- Sprzątanie- Organizacja zakupów- Opieka w nocy- Organizacja czasu wolnego- Pomoc w spożywaniu posiłków- Zmiana pieluchomajtek- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu- Asekuracja- Transfer- Pielęgnacja ciała- Higiena**Dodatkowe informacje** Małżeństwo mieszka w domku jednorodzinnym w małej miejscowości. Do dyspozycji opiekuna/ki jest w pełni wyposażony pokój z osobną łazienką. Seniorka robi sama zakupy ale gdyby była potrzeba wspomoże opiekuna/kę.

**Do dyspozycji opiekuna**
- Własny pokój- Własna łazienka- Internet- Telefon- TV**Oferujemy**:

- Wysokie wynagrodzenie- Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu- Bonusy- Formularz A1- Kartę EKUZ- Dodatkowe ubezpieczenie- Wyżywienie- Zakwaterowanie- Przejazd- Wsparcie 24/7 koordynatora

  • Espelkamp, Deutschland Naue GmbH & Co. KG Vollzeit

    Bachelor- / Masterarbeit Digitalisierung von Produktionsanlagen bei Naue GmbH & Co. KG | softgarden View job here Wir sind ein inhabergeführtes, international agierendes Familienunternehmen, das sich seine traditionellen Werte bewahrt hat. Ansässig im...

  • Espelkamp, Deutschland Felizajob Opieka Osób Starszych i Usługi Opiekuńcze Vollzeit

    **Poszukujemy opiekunki dla Pani Karin.**: **1350 Euro netto/m-c** **Miejsce pracy**: Espelkamp 32339 (Nadrenia Północna-Westfalia) **Wyjazd**: 08.11.2023 **Długość kontraktu**:6-8 tygodni **j. niemiecki**:podstawowy **Osoba potrzebująca opieki**: Kobieta Opublikowano 07.11.2023 | Nr Oferty 7151 **Premie i bonusy****: - Polecenie opiekunki...