Potrzebna Opiekunka Dla Leżącego Seniora, Praca W

vor 1 Monat

Lindau, Deutschland Felizajob Opieka Osób Starszych i Usługi Opiekuńcze Vollzeit

**Potrzebna opiekunka dla leżącego seniora, praca w Niemczech.**:
**2000 Euro netto/m-c**

**Miejsce pracy**: Lindau 88131 (Bawaria)

**Wyjazd**: 03.02.2024

**Długość kontraktu**:8 tygodni

**j. niemiecki**:dobry

**Osoba potrzebująca opieki**: Mężczyzna

Opublikowano 26.01.2024 | Nr Oferty 7953

**Premie i bonusy****:

- Polecenie opiekunki Zyskaj
- **50 euro**
- Polecenie rodziny niemieckiej Zyskaj
- **150 euro**
- Święta Wielkanocne- Przejście z innej firmy Zyskaj

**1 **Podopieczny**:
Osoba podopieczna:
**Mężczyzna** Wiek:
**90 lat** Waga:
**50 kg** Wzrost:
**165 cm**

Pan Manfred jest seniorem, który obecnie leży i ma ograniczoną mobilność. Po operacji żołądka ma zespół poposiłkowy. Pomimo leżenia, senior jest aktywny i czasami siada na brzegu łóżka, korzystając z uchwytu. Potrafi się podnieść z łóżka z pomocą i wciąż ma siłę w ramionach, jednak od pewnego czasu nie wychodzi z łóżka. Poszukujemy opiekunki, która zapewni pełne wsparcie przy ubieraniu i rozbieraniu, a także zajmie się higieną osobistą, w tym myciem w łóżku, kąpielą, pielęgnacją intymną, higieną jamy ustnej, pielęgnacją dłoni i stóp oraz włosów. Senior ma problemy z trzymaniem zarówno moczu, jak i stolca. Dodatkowo występują zaburzenia słuchu i mowy. Pan Manfred czasami błędnie określa porę dnia, zwłaszcza po zbyt dużej ilości snu. Jest osobą dobroduszną, zainteresowaną, kochającą i towarzyską. Uwielbia uczestniczyć w codziennych wydarzeniach, zwłaszcza podczas gotowania, jedzenia i rozmów. Interesuje go także czytanie książek oraz śpiew. W związku z potrzebami żywieniowymi pana Manfreda, konieczne jest wsparcie przy jedzeniu, a podawane dania powinny być bezglutenowe i wegańskie. Oczekujemy również sporadycznej pomocy w nocy.
- Osoba leżąca- Mieszka z rodziną**Schorzenia**
- zespół poposiłkowy

**Pomoce medyczne**
- łóżko medyczne materac przeciwodleżynowy wkładki urologiczne pieluchy krzesło toaletowe

**Wymagania**:

- Z doświadczeniem w opiece- Z referencjami**Obowiązki**:

- Gotowanie- Sprzątanie- Organizacja zakupów- Organizacja czasu wolnego- Pomoc w spożywaniu posiłków- Zmiana pieluchomajtek- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu- Pielęgnacja ciała- Higiena**Dodatkowe informacje** W domu mieszka senior z żoną, która ma łagodną demencję, lecz pozostaje całkowicie niezależna. Rodzina zakłada, że w przyszłości żona będzie potrzebować dodatkowej opieki, co może skutkować rozszerzeniem obowiązków opiekunki. Córka seniora również mieszka w tym samym domu ze swoim mężem. W domu jest też mały piesek, o którym głównie dbają córka i mąż.

**Do dyspozycji opiekuna**
- Własny pokój- Internet- TV**Oferujemy**:

- Wysokie wynagrodzenie- Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu- Bonusy- Formularz A1- Kartę EKUZ- Dodatkowe ubezpieczenie- Wyżywienie- Zakwaterowanie- Przejazd- Wsparcie 24/7 koordynatora

  • Elektryk budowlany

    vor 1 Monat

    Lindau, Deutschland SILVERHAND Vollzeit

     Oferujemy:zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)atrakcyjne wynagrodzenie od 15,00 EUR brutto / godzinę + 40,00 EUR diety / dzieńzakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcęskładki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcęmożliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracywsparcie...