Pogodna Seniorka Potrzebuje Opiekunki

vor 2 Wochen

Lohmar, Deutschland Felizajob Opieka Osób Starszych i Usługi Opiekuńcze Vollzeit

**1950 Euro netto/m-c**

**Miejsce pracy**: Lohmar, 53797 (Nordrhein-Westfalen)**Wyjazd**: 11.03.2024**Długość kontraktu**:8 tygodni**j. niemiecki**:dobry**Osoba potrzebująca opieki**: KobietaOpublikowano 05.03.2024 | Nr Oferty 8245

**Premie i bonusy**
- Polecenie opiekunki- Zyskaj **50 euro**
- Szybki wyjazd- Zyskaj **50 euro**
- Polecenie rodziny niemieckiej- Zyskaj **150 euro**
- Święta Wielkanocne
- **:**1**

**Podopieczny**
- Osoba podopieczna**:Kobieta**
- Wiek**:92 lata**
- Waga**:70 kg**
- Wzrost**:160 cm**

92-letnia seniorka jest objęta IV poziomem opieki. Pacjentka choruje na niewydolność i arytmię serca, ma artrozę, osteoporozę i reumatyzm, cierpi również na cukrzycę i ma odleżyny. Podopieczna potrzebuje pomocy przy poruszaniu się, korzysta z rollatora. Pani wymaga całkowitego wsparcia przy zachowaniu higieny osobistej. Podopieczna wstaje w nocy zwykle dwa razy. Starsza pani jest pogodną osobą, lubi rozmawiać i czytać.
- Rollator- Mieszka z rodziną**Schorzenia**

niewydolność serca

arytmia serca

artroza

osteoporoza

reumatyzm

cukrzyca

odleżyny

**Pomoce medyczne**

rollator

mata przeciwodleżynowa

aparat słuchowy

**Wymagania**:

- Z doświadczeniem w opiece- Z referencjami- Niepalącej**Obowiązki**:

- Gotowanie- Sprzątanie- Opieka w nocy- Organizacja czasu wolnego- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu- Asekuracja- Pielęgnacja ciała- Higiena**Dodatkowe informacje**

Seniorka mieszka z synem w domu wielorodzinnym na wsi, pozostała rodzina również mieszka niedaleko i chętnie wspiera opiekunkę w codziennych zadaniach. Najbliższe miasto znajduje się 20 minut pieszo od domu. Dla opiekunki oddzielny pokój z dostępem do internetu i telewizji. Zlecenie dla osoby niepalącej.

**Do dyspozycji opiekuna**
- Własny pokój- Internet- TV**Oferujemy**:

- Wysokie wynagrodzenie- Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu- Bonusy- Formularz A1- Kartę EKUZ- Dodatkowe ubezpieczenie- Wyżywienie- Zakwaterowanie- Przejazd- Wsparcie 24/7 koordynatora

  • Lohmar, Deutschland Felizajob Opieka Osób Starszych i Usługi Opiekuńcze Vollzeit

    **Opis oferty pracy dla opiekunki / opiekuna****: **1750 Euro netto/m-c** **Miejsce pracy**: Lohmar **Wyjazd**: 29.06.2023 **Długość kontraktu**:8 tygodni **j. niemiecki**:komunikatywny **Osoba potrzebująca opieki**: Kobieta Zaopiekować się należy seniorką, która choruje na demencję. Jest osobą powściągliwą i grzeczną. Jej córka mieszka...