Małżeństwo Potrzebuje Pomocy Opiekunki

vor 2 Wochen

Laaber, Deutschland Felizajob Opieka Osób Starszych i Usługi Opiekuńcze Vollzeit

**Małżeństwo potrzebuje pomocy opiekunki.**:
**1850 Euro netto/m-c**

**Miejsce pracy**: Laaber, 93164 (Bawaria)

**Wyjazd**: 11.02.2024

**Długość kontraktu**:2 miesiące

**j. niemiecki**:komunikatywny

**Osoba potrzebująca opieki**: para

Opublikowano 07.02.2024 | Nr Oferty 8014

**Premie i bonusy****:

- Polecenie opiekunki Zyskaj **50 euro**
- Polecenie rodziny niemieckiej Zyskaj **150 euro**
- Święta Wielkanocne- Przejście z innej firmy Zyskaj **50 euro**

**1 **Podopieczny**:
Osoba podopieczna**:Kobieta** Wiek**:79 lat** Waga**:61 kg** Wzrost**:162 cm**

Pani Cecylia, seniorka, która potrzebuje pomocy jest po złamaniu szyjki kości udowej. Jej mobilność jest mocno ograniczona, dużo czasu spędza w łóżku. Seniorka ma do dyspozycji również wózek inwalidzki, aby na nim usiąść, potrzebuje pomocy opiekunki. Codziennie przychodzi do niej fizjoterapeuta. Dodatkowo seniorka zmaga się z demencją, przez co potrzebuje ciągłych wskazówek w życiu codziennym. Miewa również stany depresyjne, należy być wtedy jeszcze bardziej wyrozumiałym i cierpliwym. W nocy seniorka się budzi, należy wtedy do niej podejść i ją uspokoić. Dzieje się to z częstotliwością nie większą niż raz w nocy.
- Wózek inwalidzki- Mieszka z żoną/mężem**Schorzenia**
- demencja depresja inkontynencja jest po złamaniu szyjki kości udowej

**Pomoce medyczne**
- wózek inwalidzki łóżko do karmienia pieluchy

**2 **Podopieczny**:
Osoba podopieczna**:Mężczyzna** Wiek**:90 lat** Waga**:69 kg** Wzrost**:172 cm**

Senior stara się być nadal bardzo samodzielny. Potrzebuje wsparcia opiekunki podczas kąpieli. Porusza się przy pomocy balkonika lub laski. Podopieczny choruje na demencję, niewydolność serca i artrozę. Noce senior przesypia.
- Rollator- Mieszka z żoną/mężem**Schorzenia**
- demencja depresja artroza niewydolność serca inkontynencja

- balkonik laska pieluchy

**Wymagania**:

- Z doświadczeniem w opiece- Z referencjami**Obowiązki**:

- Gotowanie- Sprzątanie- Wizyta u lekarza- Organizacja zakupów- Opieka w nocy- Organizacja czasu wolnego- Pomoc w spożywaniu posiłków- Zmiana pieluchomajtek- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu- Asekuracja- Transfer- Pielęgnacja ciała- Higiena**Dodatkowe informacje** Seniorzy są osobami bardzo wdzięcznymi za okazaną im pomoc. Rodzina seniorów mieszka w pobliżu i chętnie służą pomocą. Podopieczni mieszkają w mieście w domku jednorodzinnym.

**Do dyspozycji opiekuna**
- Własny pokój- Własna łazienka- Internet- TV**Oferujemy**:

- Wysokie wynagrodzenie- Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu- Bonusy- Formularz A1- Kartę EKUZ- Dodatkowe ubezpieczenie- Wyżywienie- Zakwaterowanie- Przejazd- Wsparcie 24/7 koordynatora