Planista Pracy Pełen Etat

vor 2 Wochen

Rheinbreitbach, Deutschland ARWA Personaldienstleistungen GmbH Vollzeit

Praca w Niemczech Miejsce pracy znajduje się w: Rheinbreitbach

Oferujemy Pani/Panu ciekawe możliwości pracy w znanych firmach z różnych branż. Chciałaby/chciałby Pani/Pan zmienić swoją ściężkę zawodową?

Nie ma problemu Nasz zespół rekrutacyjny mówi również w Pani/Pana języku ojczystym i czeka na Pani/Pana telefon +49221272320

Nasz klient w Rheinbreitbach poszukuje osoby na stanowisko Praca tymczasowa w ramach Planista pracy.

**Czy posiada Pani/Pan następującą wiedzę i umiejętności?**:

- Kontrola produkcji i zamówień
- Inżynieria produkcji
- Produkcja, wytwarzanie

**Pani/Pana zadania jako Planista pracy to**:

- Tworzenie produkcyjnych zestawień materiałów i harmonogramów pracy
- Przygotowanie dokumentów na podstawie planów produkcji
- Interfejs między produkcją a projektowaniem sprzętu
- Przygotowywanie ofert na produkty seryjne
- Prowadzenie rejestrów danych i zleceń produkcyjnych oraz list części w systemie i w SAP

Pani/Pana godziny pracy to Pełen etat.

**Posiada Pani/Pan następujące mocne strony**:

- Motywacja/chęć do działania
- Praca samodzielna
- Umiejętność pracy w zespole
- Orientacja na cel/wyniki
- Niezawodność

Czy wzbudziliśmy Pani/Pana zainteresowanie? W takim razie koniecznie powinniśmy się poznać

**Oferujemy Pani/Panu pracę na stanowisku Planista pracy**:

- Umowa o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze czasu pracy
- Wynagrodzenie powyżej taryfy
- Bezpieczne miejsce pracy
- Dostęp do długoterminowych staży w regionalnych firmach w pobliżu miejsca zamieszkania
- Miejsce pracy w nowoczesnej firmie
- Ciekawy i zróżnicowany obszar działania w rozwijającej się firmie
- Czekają na Ciebie zróżnicowane i ciekawe zajęcia
- Możesz spodziewać się dynamicznego, zmotywowanego i chętnego do współpracy zespołu.
- Nasz zespół będzie się Tobą opiekował przez cały proces aplikacji.
- Oferujemy płatności na konto
- Przyjazny i życzliwy zespół jako osoba kontaktowa na miejscu
- Wypłaty na konto
- Zalety wynikające z naszego wieloletniego doświadczenia na rynku

Oferta jest skierowana do osób chcących pracować w Niemczech.
Od ponad 40 lat wspieramy naszych kandydatów w poszukiwaniu pracy. Towarzyszymy naszym pracownikom podczas ich drogi i prowadzimy do celu zgodnie z ich oczekiwianiami zawodowymi. Dzięki naszej rozległej sieci oddziałów na terenie całych Niemczech, zawsze będzie miała/miał Pani/Pan do dyspozycji osobę kontaktową. W firmie ARWA Personaldienstleistungen GmbH znajdziesz swoją wymarzoną pracę