Pracownik Sprzątający

vor 3 Wochen

Chemnitz, Deutschland AlphaConsult Premium KG Vollzeit

AlphaConsult Premium KG proponuje ekscytujące miejsca pracy w logistyce, przemyśle oraz handlu.
Znajdź w Nas silnego pracodawcę oraz nowe wyzwanie zawodowe z AlphaConsult.

**Pracownik sprzątający (K/M)** dla zakładu w Chemnitz na dwie reguralne zmiany

Zadania w skrócie:

- Sprzątanie powierzchni dworca
- Mycie oraz konserwacja powierzchni szklanych
- Obsługa maszyn sprzątających

Wymagania na stanowisku pracy:

- Zaangażowanie & doświadczenie na podobnym stanowisku
- Gotowośc do pracy 2 - zmianowej
- Znajomość j. niemieckiego w stopniu pozwalającym na komunikację w miejscu pracy

Z AlphaConsult Premium KG w zakładzie w Chemnitz otrzymujesz:

- Najlepszą perspektywę na przyszłość poprzez pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Zabezpiecznie umową na czas nieokreślony oraz wynagrodzenie 13,50€ brutto za godzinę oraz dodatek w kwocie 3,20€ na godzine za konserwacje powierzchni szklanych.
- Szkolenie w zakładzie pracy
- Do 30 dniu urlopu w roku