Sympatyczne Małżeństwo Poszukuje Opiekuna/ki do

vor 1 Monat

Remscheid, Deutschland Felizajob Opieka Osób Starszych i Usługi Opiekuńcze Vollzeit

**1500 Euro netto/m-c**

**Miejsce pracy**: Remscheid 42897 (Nadrenia Północna-Westfalia)**Wyjazd**: 06.03.2024**Długość kontraktu**:8 tyg.**j. niemiecki**:podstawowy**Osoba potrzebująca opieki**: MężczyznaOpublikowano 23.02.2024 | Nr Oferty 8191

**Premie i bonusy**
- Polecenie opiekunki- Zyskaj **50 euro**
- Polecenie rodziny niemieckiej- Zyskaj **150 euro**
- Święta Wielkanocne- Przejście z innej firmy- Zyskaj **50 euro**
***1**

**Podopieczny**
- Osoba podopieczna**:Mężczyzna**
- Wiek**:85 lat**
- Waga**:75 kg**
- Wzrost**:180 cm**

Sympatyczne małżeństwo poszukuje opiekuna/ki z doświadczeniem w opiece osób starszych chorujących na demencję (początkującą) oraz Parkinsona. Pan Bernd porusza się przy pomocy rollatora ale w razie potrzeby na miejscu jest również wózek inwalidzki do pomocy. Podopieczny potrzebuje wsparcia w czynnościach dnia codziennego jak również podczas higieny osobistej. Jest osobą inkontynentną. Jest miłym i otwartym seniorem. Ważne by opiekun/ka przywiązywała dużą uwagę do ilości przyjmowanych płynów. Nocne wstawanie może zdarzyć się sporadycznie. Codziennie przyjeżdża opieka pielęgniarska i pomaga seniorowi z rajstopami uciskowymi.
- Rollator- Mieszka z żoną/mężem**Schorzenia**

demencja (początkowa)

Parkinson

**Pomoce medyczne**

rollator

wózek inwalidzki

łóżko medyczne

wkładki

podkłady

aparat słuchowy

okulary korekcyjne

**Wymagania**:

- Z doświadczeniem w opiece- Z referencjami**Obowiązki**:

- Gotowanie- Sprzątanie- Wizyta u lekarza- Organizacja zakupów- Opieka w nocy- Organizacja czasu wolnego- Pomoc w spożywaniu posiłków- Zmiana pieluchomajtek- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu- Asekuracja- Transfer- Pielęgnacja ciała- Higiena**Dodatkowe informacje**

Seniorzy mieszkają w domku wielorodzinnym w dużej miejscowości. Do dyspozycji opiekuna/ki jest w pełni wyposażony pokój z osobną łazienką. Mile widziana osoba posiadająca prawo jazdy. Rodzina w razie potrzeby jest w stanie wspomóc w niektórych obowiązkach.

**Do dyspozycji opiekuna**
- Własny pokój- Własna łazienka- Internet- Telefon- TV- Samochód**Oferujemy**:

- Wysokie wynagrodzenie- Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu- Bonusy- Formularz A1- Kartę EKUZ- Dodatkowe ubezpieczenie- Wyżywienie- Zakwaterowanie- Przejazd- Wsparcie 24/7 koordynatora

  • Opiekunka

    vor 4 Wochen

    Remscheid, Deutschland Opieka Inter Job Sp. z o.o. Sp. k. Vollzeit

    **1550 - 1600** €****: - **Premia świąteczna**:170** €**: - ** Miejscowość**: 42855 Remscheid, Niemcy - ** Region**: Nordrhein-Westfalen (Düsseldorf) duże miasto - ** Rozpoczęcie zlecenia**: od 14.02.2023 - ** Czas zlecenia**: 8 tygodni - ** Nr oferty**: 36/2023 **Opis zlecenia**: Opiekunka do samotnie mieszkającego pana Podopieczny ma 98 lat,...