Aktuelle Jobs im Zusammenhang mit Pracownik Produkcji - Heilbad Heiligenstadt - Pasternak Personal GmbH

  • Heilbad Heiligenstadt, Deutschland Kaufland Vollzeit

    Płynne procesy, najnowocześniejsza technologia, doskonałe wyczucie czasu: Czy lubisz, gdy wszystko działa sprawnie? W takim razie dobrze trafiłeś! Pracując w zakładach mięsnych, od samego początku będziesz należał do silnego zespołu i możesz pokazać, na co cię stać. Zostań częścią #teamkaufland!**Twoje zadania** - Wykonuj wszelkie...

Pracownik Produkcji

vor 5 Monaten

Heilbad Heiligenstadt, Deutschland Pasternak Personal GmbH Vollzeit

Witam,

dla naszego klienta w 37308 Heilbad Heiligenstadt poszukujemy pracowników (m/w/d) na linię produkcyjną mięsa.

Praca od 15.01.2023r.

Brak wymogu znajomości języka niemieckiego

Zadania:

- Obsługa linii produkcyjnej wyrobów mięsnych i wędliniarskich
- Pakowanie produktu na tacki
- Kontrola jakości produktu
- Prace pomocnicze

(przestrzeganie wymogów prawnych i przepisów higienicznych).

Oferujemy:

- Stawka 2077,39 brutto/miesiąc + dodatki i premia za wyniki
- Bezpośrednia niemiecka umowa o pracę
- 30 dni urlopu/rok.

W razie potrzeby dostępne jest firmowe zakwaterowanie.

Wymagania:

- Niekaralność
- Mile widziany prywatny transport do pracy.

Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała

Wynagrodzenie: Od 2 077,00€ miesięcznie (brutto)

Miejsce pracy: Jedna lokalizacja

Przewidywana data rozpoczęcia: 15-01-2023