Lăcuitor

vor 2 Monaten

Hannover, Deutschland ASMO-RO Vollzeit

**Ofertă de muncă**:
**Lăcuitor**:
**La locul de muncă: Germania, Osnabruck**:
**Salariu: 1625-1825 euro net (la mână)**:
**ATENȚIE: această ofertă de muncă este în prezent ocupată.**:
Verificați la o dată ulterioară sau lăsați un contact prin intermediul formularului.

**Oferim**:

- **Salariu la start 1725-1925 € În mâmă**:

- **Creșteri de salar până la 2150€ în mână**:

- **Oferim contract de muncă Nemțesc, pe perioadă nedeterminată**:

- Oferim toate beneficiile disponibile pentru angajatii din Germania, Kindergeld, asigurare medicală, pensie germană
- Posibilitatea de a primi avans din salar
- **Organizăm cazare**:

- **Procesul de recrutare este gratuit**
**Angajare imediată**

**Domeniul de activitate, despre angajator**:

- **Firma se află în apropierea de Osnabruck**:

- **Responsabilități: vopsirea componentelor, controlul calității**:

- Nu este necesară o pregătire de specialitate

**Asteptam de la angajat**:

- Bune cunoștințe de limbă germană
- Ar fi un avantaj experiență in lăcuire

**Oferte de munca recomandate**:
Vezi și alte oferte de muncă pentru postul de Lăcuitor

Muncă: Operator mașini industriale nu este pentru tine? Verifica ofertele din categoria: Sudor