Kierowca, Ce + Systemie Bdf, Transport Mebli, 3200

vor 2 Wochen

Grolsheim, Deutschland AMS Transport GmbH Vollzeit

Jesteś zainteresowany pracą w firmie z dobrym wsparciem i stałymi zleceniami? Aplikuj do **AMS Transport GmbH** już dziś

**oferujemy**:

- Stała i terminowa wypłata wynagrodzenia (**koszty + dodatek nocny**)
- Podróżujesz transportem dalekobieżnym **w 2-osobowym zespole** na wycieczkach trwających do 5 dni
- Ponadprzeciętne zarobki z premią za wyniki (100 €/miesiąc)

**Twoje zadania jako kierowcy ciężarówki (m/k/d)**:

- Dostawa mebli i kuchni do klienta końcowego w **2-osobowym zespole** (można zgłaszać się wspólnie jako 2-osobowy zespół w gronie współpracowników/znajomych)
- Ty zajmujesz się tylko rozładunkiem (bez załadunku)
- Niezawodna i bezpieczna jazda przy ostrożnym obchodzeniu się z pojazdami i przyczepami

**Wymagania**:

- Ważne prawo jazdy **CE** z nadwoziem wymiennym (**doświadczenie w systemie BDF**) i wpisem numeru kluczyka 95 + ważna karta kierowcy
- Świetne świadectwo niekaralności, żadnych wpisów

**Kontakt**:
**AMS Transport GmbH**
**017677032447 (Whatsapp) SMS**
**Dzwonić (+49 174 7854215)**

Art der Stelle: Vollzeit

Gehalt: 3.200,00€ pro Monat

Arbeitszeiten:

- Montag bis Freitag

Flexible Sprachanforderungen:

- Keine Deutschkenntnisse erforderlich

Leistungen:

- Betriebliche Altersvorsorge
- Firmenwohnung

Sonderzahlungen:

- Provision
- Zusatzzahlungen

Berufserfahrung:

- Lastkraftwagenfahrer*innen: 1 Jahr (Erforderlich)

Sprache:

- Russisch, polnisch, Englisch, Deutsch ? (Wünschenswert)

Lizenz/Zertifizierung:

- Führerschein Klasse CE (Erforderlich)
- Arbeitserlaubnis in Deutschland (Wünschenswert)

Arbeitsort: Vor Ort