Komisjoner Rieste

vor 2 Wochen

Rieste, Deutschland Manpower Vollzeit

Komisjoner Rieste (gn)

**Poszukujesz pracy?**:
**Dla naszego klienta znanego producenta artyku?ów sportowych poszukujemy pracowników magazynu do miejscowo?ci Rieste **

**Do??cz do nas**

**Szukamy w?a?nie ciebie**

**Oferujemy**:

- ** Niemiecka** umowa o prac? **(151,67 h/mies)**:

- Wynagrodzenie: od **12,43€/h+ dodatki**:

- Dodatki **?wi?teczne i urlopowe**:

- ** Bezp?atne busy **do pracy z Bramsche
- ** Zaj?cia sportowe**: pi?ka no?na,tenis, siatkówka
- Parking dla pracowników
- ** Zni?ki pracownicze** dla firm **Adidas, Apple, Depot, Sixt itp.**:

- ** Hojna roczna premia za wyniki**

**Zadania i charakter pracy**:

- Komisjonowanie poszczególnych artuku?ów sportowych
- Sortowanie towarów w ró?nych strefach magazynu
- Opracowanie zwrotów
- Pakowanie towaru

**Wymagania**:

- Niezawodno?ci
- Umiej?tno?ci pracy w zespole
- Gotowo?ci do pracy w systemie **3- i 4-**zmianowym
- Ch?ci do pracy
- Punktualno??

**Aplikuj teraz**:
Alternatywnie mo?esz wys?a? CV w j?z. niem. oraz ?wiadectwo uko?czenia szko?y na adres mailowy

Je?li masz pytania, zadzwo? +49 1741033454

Wszystkie sformu?owania w og?oszeniu, dotycz?ce osób, nale?y potraktowa? jako neutralne dla p?ci.

  • Komisjoner (m/w/d) w Rieste

    Gefunden in: Talent DE C2 - vor 2 Wochen

    Komisjoner (m/w/d) w RiesteTwoja nowa praca jako Komisjoner (m/w/d) w RiesteObecnie poszukujemy kilku osób do komisjonowania (m/w/d) na pe?ny etat dla naszego klienta, znanego na ca?ym ?wiecie producenta artyku?ów sportowych w zak?adzie w Rieste niedaleko Osnabrück. Manpower jest nie tylko wynalazc? pracy tymczasowej i dzia?a na rynku od ponad 70 lat, ale...

  • Pracownik magazynu

    Pracownik magazynu (m/w/d) producent artyku?ów sportowychSzukasz nowej pracy jakoPracownik magazynu (m/w/d) u producenta artyku?ów sportowych na pe?ny etat?Zacznij z nami jako pomocnik magazynu w lokalizacji Rieste i wspieraj swoj? energi? naszego klienta, odnosz?c? sukcesy firm? zajmuj?c? si? zakupami online.U naszego klienta mo?esz...