Kommisjoner Großbeeren

vor 1 Monat

Dresden, Deutschland Manpower Vollzeit

Kommisjoner Großbeeren (gn)

**Szukasz pracy - my szukamy Ciebie**:
Dla naszego klienta w **Großbeeren szukamy komisjonerów **(gn) art. spozywczych.

**Oferujemy**:

- Wynagrodzenie od **12,43€/h** brutto
- ** Bonusy** urlopowe i ?wi?teczne
- Niemieck? umow? o prace **(151,67/h mies.)**:

- Szkolenie w j?z. polskim
- Opieka polskoj?zycznego koordynatora
- Mo?liwy dojazd autobusem
- Praca w systemie **2 zmianowym**

**Zadania i charakter pracy**:

- Zbieranie zamówie? za pomoc? skanera
- Pakowanie towarów do wysy?ki
- Kontrola jako?ci
- Wyk?adanie towarów

**Wymagania**:

- ** Gotowo?? do pracy w systemie 2 zmianowym**:

- ** Dojazd autobusem**:

- Ch?ci do pracy
- Punktualno??

**Aplikuj teraz**:
Alternatywnie mo?esz wys?a? CV w j?z. niem. oraz ?wiadectwo uko?czenia szko?y na adres mailowy

Je?li masz pytania, zadzwo?+49 1741033454

Wszystkie sformu?owania w og?oszeniu, dotycz?ce osób, nale?y potraktowa? jako neutralne dla p?ci.

  • Kommisjoner Großbeeren

    vor 4 Stunden

    Kommisjoner Großbeeren (gn) **Szukasz pracy - my szukamy Ciebie!**: Dla naszego klienta w **Großbeeren szukamy komisjonerów **(gn) art. spozywczych. **Oferujemy**: - Wynagrodzenie od **12,43€/h** brutto - ** Bonusy** urlopowe i ?wi?teczne - Niemieck? umow? o prace **(151,67/h mies.)**: - Szkolenie w j?z. polskim - Opieka polskoj?zycznego...