Elektryk Przemyslowy

vor 3 Wochen

Selters Taunus, Deutschland Humanus Personalservice GmbH Vollzeit

**Humanus - po prostu uczciwa praca**

Znajdą Państwo u nas tylko legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich warunkach.

**Elektryk Przemyslowy**

**Wynagrodzenie: 3000€ Netto + Nadgodziny extra**

Miejsce pracy**:56242 Selters**

**Opis stanowiska/ Obowiązki**:

- Wykonywanie szerokiego zakresu prac konserwacyjnych na maszynach
- Wymiana części zużywających się urządzeń elektrycznych i maszyn według własnej oceny
- Prace naprawcze i remontowe w obszarze działania

**Wymagania**:

- doświadczenie zawodowe
- **Komunikatywna znajomosc jezyka Niemieckiego**:

- świadectwo ukończenia szkoły lub certyfikaty lub wieloletnie doświadczenie

**Nasza Oferta**:

- atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach
- brak tzw. Zeitkonta - wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
- możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płacone extra + 25% do wypłaty
- dodatki za prace zmianowe
- niemiecka umowa o pracę
- dodatki urlopowe oraz świąteczne
- niemieckie ubezpieczenie + bonus
- cykliczne podwyżki
- regularne zaliczki
- wsparcie polskojęzycznych dysponentów
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

**Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.**

**E-Mail: kaczmarek(at)humanus-personalservice.de**

Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała

Wynagrodzenie: Od 14 000,00€ miesięcznie (brutto)

Miejsce pracy: Jedna lokalizacja