Elektryk

vor 2 Monaten


Bremen, Deutschland activjob Vollzeit

**Standort**:

- 28195 Bremen Deutschland**Gültig seit**:
ab sofort

**Vertragsart**:
Vollzeit

**Standort**:

- 28195 Bremen Deutschland**Vakanz**:

- Neubesetzung**Tarifvertrag**:

- BAP Tarifvertrag**Gehalt**:

- 36000 - 40000 Euro pro Jahr**Beschreibung**:

- Jako dostawca uslug personalnych w panstwowym transporcie publicznym**, Deutsche Bahn **ktora jest jedna z najwiekszych firm transportowych w Niemczech dla ktorej od wielu lat jestesmy notowanym i cenionym partnerem Deutsche Bahn. Dla naszego klienta oferujemy dobrze wyselekcjonowanych pracownikow o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych w roznych obszarach i regionach Niemiec. Z nasza firma nie starasz sie o prace w Deutsche Bahn, dzieki naszemu doswiadczeniu oferujemy prace u naszego renomowanego klienta jakim jest **Deutsche Bahn**

**Aufgaben, Kompetenzen und Verantwortung**:

- Prace przy silnikach wysokopreznych/powerpackach i ich komponentach zgodnie z wytycznymi dotyczacymi konserwacji i innymi wymaganiami technicznymi, ekonomicznymi i harmonogramowymi
- Montaż, demontaz, testowanie i naprawa komponentww i podzespołow zgodnie ze zleceniem pracy lub pisemna instrukcja pracy
- Prace modernizacyjne i konserwacyjne wykonyane samodzielnie badz w zespole
- Inspekcje funkcjonalne i wizualne
- RozwiÄ zywanie problemow i dziaÅ‚ania naprawcze
- Potwierdzanie i dokumentowanie prawidlowego zakonczenia pracy

**Entwicklungspotential / Perspektiven**:

- Otrzymasz u nas umowe o prace na czas nieokreslony Zapewniamy regulowane godziny pracy, zgodnie z norma czasu pracy opartym w kodeksie pracy Wynagrodzenie oparte na taryfie BAP + dodatki Stawka godzinowa wynosi ok. 16,80 €/h + 50 Euro Netto dziennej diety**Fachliche Anforderungen**:

- Ukonczone wyksztalcenie zawodowe w sektorze przemysÅ‚owo-technicznym np. jako mechanik przemyslowy, technik mechatronik, slusarz lub w branzy obróbki metali
- Najlepiej byÅ‚oby, gdyby pierwsze doswiadczenie w renowacji silników wysokopreznych/powerpacks i ich komponentów
- Gotowosc do pracy na wczesnych i póznych zmianach
- Umiejetnosc pracy w zespole jak i samodzielnie
- skrupulatnosc
- niezawodnosc
- elastycznosc

**Kontaktdaten für Stellenanzeige**:
**Wir sind für Sie erreichbar**:
**Montag bis Donnerstag**
8.00-12.00, 12.30-16.00 Uhr

**Freitag**
8.00-12.00, 12.30-15.00 Uhr

**Kontakt**:
activjob GmbH
Telefon: 0351 211796-0


  • Elektryk

    vor 2 Monaten


    Bremen, Deutschland activjob Vollzeit

    Beschreibung: Jako dostawca uslug personalnych w panstwowym transporcie publicznym**, Deutsche Bahn **ktora jest jedna z najwiekszych firm transportowych w Niemczech dla ktorej od wielu lat jestesmy notowanym i cenionym partnerem Deutsche Bahn. Dla naszego klienta oferujemy dobrze wyselekcjonowanych pracownikow o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych w...