Operator Maszyn

vor 5 Monaten

Scheibenberg, Deutschland AlphaConsult Premium KG Vollzeit

AlphaConsult Premium KG proponuje ekscytujące miejsca pracy w logistyce, przemyśle oraz handlu.
Znajdź w Nas silnego pracodawcę oraz nowe wyzwanie zawodowe z AlphaConsult.

**Operator maszyn (k/m) w Scheibenberg w systemie 3-zmianowym**

**Zadania w skrócie**:

- Obsługa prasy automatycznej
- Kontrola przepływu materiału w maszynie oraz monitowowanie procesu produkcji
- Dokumentacja produkcji w systemie ERP
- Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa panujących w zakładzie

**Wymagania na stanowisku pracy**:

- Optymalnie wykształcenie w kierunku operatora maszyny
- Prawo jazdy i własne auto do dojazdów
- Znajomość j.niemieckiego do komunikaji w zakładzie pracy

**Z AlphaConsult Premium KG w zakładzie w Chemnitz otrzymujesz**:

- Najlepszą perspektywę na przyszłość poprzez pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Zabezpiecznie umową na czas nieokreślony oraz atrakcyjne wynagrodzenie od 13,00 € brutto za godzinę
- Szkolenie w zakładzie pracy oraz wsparcie polskojęzyczne
- Przyjazny zespol pracujacy
- Do 30 dniu urlopu w roku