Muncitori in Productie

vor 2 Wochen

Karlsruhe, Deutschland ARWA Personaldienstleistungen GmbH Vollzeit

Compania **Arwa Personaldienstleistungen** cauta pentru partenerii sai din zona **Ettlingen, Karlsruhe, muncitori (M/F/d) **in producția și asamblarea produselor hidraulice.

**Cerinte**:

- Cunostinte de limba germana - nível minim A2
- Dexteritate manuala
- Disponibilitatea de a lucra în doua schimburi
- Experienta nu este necesara dar reprezinta un avantaj

**Responsabilitati**:

- Operarea mașinilor
- Activități de asamblare
- Monitorizarea proceselor de producție si controlul calitatii
- Efectuarea de lucrări de curățenie și de întreținere a zonei
- Flexibilitate, angajament, conștientizare a calității
- Program de lucru: doua schimburi

**Beneficii**:

- Salariul incepe de la 13€ / ora, brut
- Suport oferit in limba romana
- Conexiuni de transport bune Instruire initiala si echipa de lucru excelente

**Pentru intrebari sau aplicatii, ne puteti contacta**:
004915781938623 (inclusiv Whatsapp)

arwa #locdemunca #productie #hidraulica #ettlingen #karlsruhe #locdemuncaGermania #locdemuncafabrica #arwakarlsruhe

Tipul jobului: Cu normă întreagă

Salariu: 13,00€ - 14,00€ pe oră

Număr de ore așteptat: nu mai mult de 40 pe săptămână

Sprache:

- Deutsch A2 (Erforderlich)

Locul activității: In person