Zlecenie Dla Opiekunki Z Dobrym J. Niemieckim

vor 1 Monat

Laufen, Deutschland Felizajob Opieka Osób Starszych i Usługi Opiekuńcze Vollzeit

**1850 Euro netto/m-c**

**Miejsce pracy**: Laufen, 83410 (Bawaria)**Wyjazd**: 29.02.2024**Długość kontraktu**:8 tygodni**j. niemiecki**:dobry**Osoba potrzebująca opieki**: KobietaOpublikowano 21.02.2024 | Nr Oferty 8179

**Premie i bonusy**
- Polecenie opiekunki- Zyskaj **50 euro**
- Polecenie rodziny niemieckiej- Zyskaj **150 euro**
- Święta Wielkanocne- Przejście z innej firmy- Zyskaj **50 euro**
***1**

**Podopieczny**
- Osoba podopieczna**:Kobieta**
- Wiek**:97 lat**
- Waga**:55 kg**
- Wzrost**:160 cm**

Pani Berta choruje na osteoporozę, ma II poziom opieki. Obecnie (po złamaniu) porusza się na wózku inwalidzkim lub korzysta z rollatora. Seniorka, w miarę możliwości, wspiera opiekunkę przy transferze. Pani ma inkontynencję moczową i kałową, potrzebuje pomocy w zachowaniu higieny. Podopieczna nie ma żadnych ograniczeń orientacji, z racji wieku słabiej widzi i słyszy. Pani Berta przesypia całe noce. Dzień zwykle trwa od 9:00 do 21:00. Seniorka jest osobą zdecydowaną i pewną siebie, lubi słuchać audiobooków.
- Rollator- Wózek inwalidzki- Mieszkam sama**Schorzenia**

osteoporoza

inkontynencja

złamania

**Pomoce medyczne**

wózek inwalidzki

rollator

kule

aparat słuchowy

pieluchy

**Wymagania**:

- Z doświadczeniem w opiece- Z referencjami**Obowiązki**:

- Gotowanie- Sprzątanie- Organizacja zakupów- Organizacja czasu wolnego- Zmiana pieluchomajtek- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu- Asekuracja- Transfer- Pielęgnacja ciała- Higiena**Dodatkowe informacje**

Podopieczna mieszka samotnie w mieszkaniu w mieście. Dla opiekunki zapewniony jest oddzielny pokój z dostępem do internetu.

**Do dyspozycji opiekuna**
- Własny pokój- Internet**Oferujemy**:

- Wysokie wynagrodzenie- Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu- Bonusy- Formularz A1- Kartę EKUZ- Dodatkowe ubezpieczenie- Wyżywienie- Zakwaterowanie- Przejazd- Wsparcie 24/7 koordynatora