Operator Maszyny W Dziale Laserów

vor 2 Monaten

Saarbrucken, Deutschland ArnoldPersonal GmbH Vollzeit

**TO MY**

W ArnoldPersonal, dzięki naszej rozległej sieci, otwieramy nowe możliwości przekazywania Twojej osobowości tam, gdzie Twoje umiejętności są we właściwym miejscu.

Od 2001 roku zależy nam na skutecznym łączeniu kandydatów i firm oraz towarzyszeniu każdemu kandydatowi, od wstępnej rozmowy z nami po umowę o pracę. Ponieważ traktujemy pracę osobiście

**Operator maszyny w dziale laserów (m/w/d)**
Standort: Hatzenbühl
Anstellungsart(en): Vollzeit

**SZUKAMY...**

...dla klienta w Hatzenbühl operatora maszyny (m/k/d) w dziale laserów, od teraz na 2 zmiany.

**OTRZYMASZ OD NAS**:

- Długoterminowa i bezpieczna pracę z umową na czas nieokreślony
- Terminowa płatność
- Dodatkowe świadczenia i podwyżki płac
- Miesięczne zaliczki
- Premie świąteczne i urlopowe
- Bardzo duża szansa na przejęcie przez klienta
- Dodatkowe firmowe ubezpieczenie zdrowotne z rocznym kontem 600 EUR

**TWOJE ZADANIA**:

- Obsługa i konfiguracja maszyny
- Wdrożenie kontroli jakości w trakcie i po zakończeniu produkcji
- Utrzymanie swojego miejsca pracy w czystości
- Zgłaszanie awarii
- Dodatkowo wspieranie procesu produkcji

**TWOJE UMIEJĘTNOŚCI**:

- Pierwsze doświadczenie i wcześniejsza wiedza jako operator maszyn (m/k/d)
- Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
- Prawo jazdy klasy B i samochód są zaletą, chyba że pochodzisz z obszaru Hatzenbühl

**SZCZEGÓŁY KONTAKTU**

ArnoldPersonal GmbH

Pani Ewelina Korzyńska

Klaus-von-Klitzing-Straße 3

76829 Landau

Czekamy na Twoją aplikację za pośrednictwem naszego portalu aplikacyjnego na:
Uprzejmie prosimy o dołączenie **dokumentów aplikacyjnych** wyłącznie w formie **pliku PDF.

  • Noc Operator

    vor 1 Monat

    Saarbrucken, Deutschland GVG Glasfaser GmbH Vollzeit

    **NOC Operator (m/w/d) in Saarbrücken**: Wir sind die GVG Glasfaser GmbH, eine 2014 gegründete und in Kiel ansässige Gesellschaft zur Realisierung von Breitbandprojekten für das gesamte Bundesgebiet. Unser Anspruch ist, die Unternehmen und Privathaushalte gesamter Regionen an die Telekommunikationsinfrastruktur der Zukunft anzuschließen. Wir wachsen...