Sortowanie Listow I Paczek

vor 3 Monaten

Niederaula, Deutschland Manpower Vollzeit

Sortowanie listow i paczek

**Praca przy sortowaniu listow i pczak?**:
Dla naszego klijenta w** Niederaula **poszukujemy **pomocnikow (gn)** do sortowania listow i paczek do 5kg. Oferujemy rozne zmiany na 1/3, 1/2 lub 3/4 etatu.

**Nasza oferta**:

- ** Wynagrodzenie 13€/h brutto**:

- Dodatke uropowy i swiateczny
- ** Rozne zmiany z.B.**:
**dzienna 06:00-12:00, wieczorna 18:00-23:00 lub nocka 02:00-05:00**:

- **4-5 dni w tygodniu(15-30 h / tydzien)**:

- Bez znajomosci jez. niemieckiego

**Twoje zadania**:

- Przyjmowanie, sortowanie i za?adunek przesy?ek do 5kg
- Etykietowania i pakowanie
- Kontrola i zg?aszanie rozbie?no?ci
- Przestrzeganie przepisów bezpiecze?stwa i standardów jako?ci Wspó?praca ze wspó?pracownikami i prze?o?onymi w celu optymalizacji procesów magazynowych

**Wymagania**:

- Do?wiadczenie w pracy na magazynie jest zalet?, ale nie jest konieczne
- Niezawodny i niezale?ny sposób pracy
- Umiej?tno?ci pracy w grupie

**Jestes zainteresowany? To daj nam znac**:
Najszybsza droga do nas prowadzi przez przycisk aplikacyjny**:Bewerben>**

**lub telefonicznie**: 015144151049**

**Wir leben Vielfalt und Chancengleichheit und freuen uns deshalb natürlich über Bewerbungen von Menschen mit Behinderung.**
**Alle personenbezogenen Formulierungen in der Stellenanzeige sind geschlechtsneutral zu betrachten.

  • Pracownik Magazynowy

    vor 3 Stunden

    Niederaula, Hessen, Deutschland office people Poland Sp.z.z.o. Vollzeit

    Opis StanowiskaPracownik magazynowy w office people Poland Sp.z.z.o. jest odpowiedzialny za przyjmowanie, sortowanie i magazynowanie dostaw towarów. Współpracuje z innymi działami w celu zapewnienia sprawnej logistyki.WymaganiaSumienność, punktualność i umiejętność pracy w zespoleUmiejętność obsługi podstawowych narzędzi...