механик на инсталации

vor 2 Monaten

Oldenburg, Deutschland runtime Vollzeit

14.5 € - 18 € pro Stunde

Ти работиш като **механик на инсталации (санитарна, отоплителна и климатична техника) (м/ж/р) **и си сръчен?

Тогава имаме подходящата работа за теб Защото ние търсим точно теб като **механик на инсталации (санитарна, отоплителна и климатична техника) (м/ж/р)** за средно предприятие в сферата на санитарната и отоплителната техника - започване веднага на пълно работно време.

**Ние ти предлагаме**:

- Постоянен трудов договор
- Плащане на надбавки и атрактивни премии
- Подкрепа при организиране на пътуването ти
- Компетентни и услужливи лица за контакт за организационни въпроси по всяко време
- Електронен преводач
- Начален бонус (500€) след 3 месеца като Runtimer

**Твоите задачи**:

- Изграждане на инсталации в нови и санирани сгради
- Поддръжка и въвеждане в експлоатация на санитарни и отоплителни инсталации
- Обработка на тръби, ламарина и профили от метал и пластмаса
- Краен санитарен монтаж

**Изисквания**:

- Завършено професионално образование като механик на инсталации (м/ж/р) - санитарна, отоплителна, климатична техника, монтажник на газови, водни системи (м/ж) или сравнимо
- Начален опит в областта на санитарната и отоплителната техника
- Желателно е свидетелство за управление на МПС категория „В“
- Професионална сръчност и високо ниво на услугите

**Проявяваш ли интерес?** Тогава очакваме твоята кандидатура като механик на инсталации (санитарна, отоплителна и климатична техника) (м/ж/р) Ние се интересуваме от твоите умения и затова не е необходимо мотивационно писмо - достатъчна е твоята автобиография. Имаш ли въпроси? Свържи се с нас

Тук можеш да се свържеш с нас при възникнали въпроси

**Hier sind wir bei Fragen zu erreichen**:
**Kontakt**:
**Halil Erzincan**

Telefon: +49 441/217155-31

**Standort**:
**Runtime GmbH Niederlassung Oldenburg** Stau 1 26122 Oldenburg

Runtime ist als einer der führenden deutschen Personaldienstleister seit mehr als 30 Jahren für Sie tätig. Als kompetenter und zuverlässiger Dienstleister sind wir Ihr Partner in Sachen Beruf und Karriere - an über 30 Standorten deutschlandweit.

  • Oldenburg, Deutschland runtime Vollzeit

    14.5 € - 18 € pro Stunde Ти работиш като **монтажник на соларни инсталации (м/ж/р)** и си сръчен? Тогава имаме подходящата работа за теб! Защото ние търсим точно теб като **монтажник на соларни инсталации...