Personal pentru curätenie

vor 1 Woche

Löningen, Deutschland Lenz Personalservice Vollzeit

STELLENBESCHREIBUNG

Stelle im Rahmen der Arbeitnehmerüberlassung

Esti o persoanä de incredere si ordonatä? Atunci esti persoana potrivitä pentru noi
Am dori să vă recrutäm ca coleg/ä și să vă oferim o oportunitate de angajare interesantă cu clientul nostru din Löningen.

Personal pentru curätenie (gn)

Standort: Löningen
Anstellungsart(en): Vollzeit

Sarcinile tale:

* Curätarea:camerelor sociale, Sufrageriilor, Tualetelor, Chiuvetelor.

Ce aduci cu tine:

* Reziliență și fiabilitate
* Experientä in curätenie este binevenita (dar nu este obligatorie)
* Muncä independentä
* Pregatire pentru 2 schimburi
* Cunostinte de limba Germanä minim A1

Wir haben dein Interesse geweckt? Dann bewirb dich jetzt in nur 3 Minuten mit hokify

  • Personal pentru curätenie

    Gefunden in: Talent DE 2A C2 - Vor 7 Tagen

    STELLENBESCHREIBUNG Stelle im Rahmen der Arbeitnehmerüberlassung Esti o persoanä de incredere si ordonatä? Atunci esti persoana potrivitä pentru noi! Am dori să vă recrutäm ca coleg/ä și să vă oferim o oportunitate de angajare interesantă cu clientul nostru din Löningen. Personal pentru curätenie (gn) Standort: Löningen Anstellungsart(en):...