Operator wózka widłowego z jęz. niemieckim

Gefunden in: Talent DE 2 C2 - vor 2 Wochen

Thiendorf, Deutschland Trenkwalder Vollzeit
Operator wózka widłowego z jęz. niemieckim (m/k)Miejsce pracy: ThiendorfRekrutujemy dla

Aktualnie dla naszego Klienta, zajmującego się logistyką napojów w Niemczech, oferującego indywidualne i spersonalizowane rozwiązania z jednego źródła, poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator wózka widłowego ze znajomością j. niem. na poziomie min. A2 (m/k) - 01561 Thiendorf, okolice Drezna

Twój zakres obowiązków
  • obsługa wózka widłowego czołowego (różne typy wózków),
  • załadunek/rozładunek samochodów ciężarowych,
  • wewnętrzny transport palet,
  • obsługa skanera,
  • w przypadku osób z doświadczeniem - obsługa wózka wysokiego składowania.
Wymagania pracodawcy
  • znajomość jęz. niemieckiego na poziomie min. A2,
  • min. roczne doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
  • motywacja do pracy,
  • obuwie robocze typu S3 (za kostkę).
Mile widziane
  • doświadczenie w obsłudze wózka wysokiego składowania.
Pracodawca oferuje
  • stawka godzinowa 13,80€ brutto,
  • praca w systemie zmianowym,
  • umowa o pracę tymczasową zawieraną z Agencją pracy Trenkwalder w Polsce,
  • bezpłatne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
  • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
  • bezpłatne, komfortowe zakwaterowanie (pokoje maks. 2-osobowe),
  • wsparcie Koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.
Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • mieszkanie służbowe
Trenkwalder

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Thiendorf, okolice Drezna, Deutschland Trenkwalder Vollzeit

    Wymagania:znajomość jęz. niemieckiego na poziomie min. A2,min. roczne doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka wysokiego składowania,motywacja do pracy,obuwie robocze typu S3 (za kostkę). Zadania:obsługa wózka widłowego czołowego (różne typy wózków),załadunek/rozładunek samochodów...

    Wymagania: znajomość jęz. niemieckiego na poziomie min. A2, min. roczne doświadczenie w obsłudze wózka widłowego, mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka wysokiego składowania, motywacja do pracy, obuwie robocze typu S3 (za kostkę). Zadania: obsługa wózka widłowego czołowego (różne typy wózków), załadunek/rozładunek samochodów...

  • Thiendorf, Deutschland Trenkwalder Polska Vollzeit

    Aktualnie dla naszego Klienta, zajmującego się logistyką napojów w Niemczech, oferującego indywidualne i spersonalizowane rozwiązania z jednego źródła, poszukujemy osoby na stanowisko:Zadania:obsługa wózka widłowego czołowego (różne typy wózków),załadunek/rozładunek samochodów ciężarowych,wewnętrzny transport palet,obsługa skanera,w...