Wulkanizator

Vor 6 Tagen

Münster, Deutschland PRIMA JOB CENTER Vollzeit
WulkanizatorMiejsce pracy: okolice MünsterRekrutujemy dla

Dla naszego Klienta z Niemiec poszukujemy aktualnie:

WULKANIZATORÓW

Twój zakres obowiązków
  • wymiana kół i opon w samochodach osobowych
  • wyważanie kół
  • czyszczenie kół przy użyciu myjki ciśnieniowej
  • ogólne prace magazynowe
Wymagania pracodawcy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B oraz własne auto na wyjazd
  • gotowość do pracy w soboty
Pracodawca oferuje
  • umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie w €
  • ubezpieczenie
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy (na wyłączność)
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • wsparcie koordynatora
  • możliwość pobierania zaliczek
  • premie, bonusy, dodatki
PRIMA JOB CENTER

PRIMA JOB CENTER to certyfikowana agencja pracy tymczasowej z siedzibą w Rudzie Śląskiej (Nr Agencji 27535) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).