Elektryk (k/m/d)

vor 3 Wochen

Norymberga, Deutschland Manageer Europe GmbH Vollzeit

Niemiecka agencja pracy Manageer Europe GmbH aktualnie prowadzi rekrutację do pracy w Niemczech na nastepujące stanowisko:

Obowiązki

  • Montowanie szaf sterowniczych
  • Inne prace elektryczne

Wymagania

  • Ukończona szkoła zawodowa jako elektryk
  • Kilkuletnie doswiadczenie w zawodzie
  • j. niemiecki na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny

Oferujemy

  • Start: 17,25 € Brutto

      Po 6 tygodniach  19,84 € Brutto

  • Umowa niemiecka wraz ze wszystkimi swiadczeniami
  • Dodatki zmianowe, za nadgodziny i prace w swieta
  • Opieka polskiego koordynatora

  • Norymberga, Deutschland LOCO Service GmbH Vollzeit

    LOCO Service GmbH, najlepszy partner w dziedzinie nowoczesnych usług personalnych, poszukuje doświadczonych monterów linii napowietrznych (m/k/d) z całej Unii Europejskiej w imieniu kilku klientów w Berlinie i okolicach. Dołącz do zespołu LOCO! Monter linii napowietrznych (m/f/d)Obowiązki ...