komisjoner na magazynie bez znajomosci jezyka niemieckiego

vor 3 Wochen

Ahaus, Deutschland euregio Personaldienstleistungen GmbH Vollzeit

Uznana i certyfikowana w Niemczech Firma Euregio Personaldienstleistungen Gmbh poszukuje kandydatow na stanowisko  komisjoner , pracownik magazynu w Ahaus i okolicy od zaraz.Zatrudnienie na niemieckich warunkach (niemiecki Pracodawca)Terminowa wypłata wynagrodzeniamozliwosc zaliczek juz po 1 tygodniu Długookresowe, stabilne zatrudnienieDostęp do opieki medycznej na terenie NiemiecWsparcie Koordynatora rowniez w sprawach nie zwiazanych z miejscem pracyJasne, klarowne i przejrzyste warunki zatrudnieniaLegalne i stabilne zatrudnienie w sprawdzonym miejscu pracyPracownik nie musi znac jezyk niemiecki Polscy pracownicy na miejscu wszystkie aplikcje

2024001

Obowiązki

  • kontrola jakości produktów
  • pakowanie rozpakowywanie kartonow
  • komisjonowanie różnych artykułów

Wymagania

  • praca na 2 zmiany przy komisjonowaniu odziezy
  • Własny Dojazd do pracy swoim samochodem

Oferujemy

  • stabilna praca w renomowanej firmie
  • zakwaterowanie w poblizu miejsca zatrudnienia
  • Polski koordynator
  • Różne oferty pracy na terenie Niemiec

  • Murarz (k/m/n)

    Firma euregio Personaldienstleistungen GmbH istnieje na niemieckim rynku pracy od 2006 roku. Mamy 20 oddziałów na terenie Niemiec.Zatrudniamy 1800 pracowników u naszych 3000 klientów.Jesteśmy prężnie rozwijającą sie agencją pracy i szukamy pracowników w różnych branżach.Zapraszamy do składania aplikacji! ...

  • Ahaus, Deutschland euregio Personaldienstleistungen GmbH Vollzeit

    Firma euregio Personaldienstleistung GmbH istnieje na niemieckim rynku pracy od 2006 roku. Mamy 20 oddziałów na terenie Niemiec.Zatrudniamy 1800 pracowników u naszych 3000 klientów.Jesteśmy prężnie rozwijającą sie agencją pracy i szukamy pracowników w różnych branżach.Zapraszamy do składania aplikacji! ...

  • Ahaus, Deutschland SILVERHAND Vollzeit

     Oferujemy:zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)atrakcyjne wynagrodzenie 14,00 EUR brutto / godzinę + 3,50 EUR netto diety do przepracowanej godzinyzakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcęskładki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcęmożliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej...