Monter Instalacji Gazowych i Wodnych

vor 3 Wochen

Bocholt, Deutschland euregio Personaldienstleistungen GmbH Vollzeit

Firma euregio Personaldienstleistung GmbH istnieje na niemieckim rynku pracy od 2006 roku. Mamy 20 oddziałów na terenie Niemiec.Zatrudniamy 1800 pracowników u naszych 3000 klientów.Jesteśmy prężnie rozwijającą sie agencją pracy i szukamy pracowników w różnych branżach.Zapraszamy do składania aplikacji

Monter Instalacji Gazowych i Wodnych (k/m/n)

Obowiązki

  • Montowanie instalacji

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na powyższym stanowisku lub chęci do nauki i pracy
  • znajomość języka niemieckiego będzie kolejnym atutem
  • dyspozycyjność
  • wymagamy prawo jazdy jak również własny samochód
  • zatrudniamy pojedyńcze osoby, grupy osób

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę, czyli odprowadzone składni na ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne (pracując w Niemczech okres zatrudnienia liczy się do twojej przyszłej emerytury)
  • stabilność zatrudnienia i gwarancja godzin
  • miesięczne wynagrodznie wypłacane na konto bankowe z możliwością otrzymania zaliczek pieniężnych
  • zwrot kosztów dojazdu z miejsca zamieszkania/zakwaterowania do miejsca pracy
  • opiekę polskiego koordynatora
  • dodatek wakacyjny jak również bonus na Święta Bożego Narodzenia

  • Hydraulik (Niemcy)

    vor 4 Wochen

    Bocholt, Deutschland SILVERHAND Vollzeit

     Oferujemy:zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)atrakcyjne wynagrodzenie 13,90 – 14,00 EUR brutto / godzinę + 50,00 EUR diety / przepracowany dzień zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (pracownik opłaca koszt do 28,00 EUR za noc, pozostały ewentualny koszt pokrywa pracodawca)składki oraz podatki...