Lakiernik

Gefunden in: GoWork PL S2 - vor 1 Woche

Isny am Allgau, Deutschland Sungroup Sp. z o.o. Vollzeit

Lakiernik

Twój zakres obowiązków

  • Malowanie części nadwozia samochodów farbami na bazie wodnej za pomocą pistoletu (plastik, metal, włókno szklane).

Nasze wymagania

  • Gotowości w pracy w systemie dwuzmianowym oraz w niektóre soboty.
  • Doświadczenia na w/w stanowisku.
  • Posiadania własnych butów ochronnych z metalowymi noskami (Oferujemy rekompensatę za koszt zakupu obuwia do 200 zł. za okazaniem dowodu zakupu).
  • Gotowości do dojazdu do miejsca pracy z kwatery komunikacją publiczną lub pieszą (dotyczy osób bez własnego samochodu).

To oferujemy

  • Pracę w systemie dwuzmianowym (8-9h dziennie) od poniedziałku do piątku.
  • Dla chętnych możliwość nadgodzin lub pracy w soboty.
  • Stawkę godzinową:16 euro netto.
  • Dodatek do stawki dla osoby z własnym samochodem.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość zakwaterowania - 250 euro miesięczne (pokoje dwuosobowe bądź jednoosobowe).
  • Możliwość poboru zaliczki po dwóch tygodniach pracy.
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora.

  • Lakiernik przemysłowy

    Gefunden in: Talent DE C2 - vor 1 Woche

    Frankfurt am Main, Deutschland SILVERHAND Vollzeit

     Oferujemy:zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)atrakcyjne wynagrodzenie 2400 EUR netto / miesiączakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcęskładki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcęmożliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracywsparcie naszych Konsultantów w...

  • Magazynier

    Gefunden in: Talent DE 2 C2 - vor 2 Wochen

    Wörth am Main, Deutschland W4P sp. z o.o. Vollzeit

    MagazynierMiejsce pracy: Wörth am Main Twój zakres obowiązkówPraca w magazynie firmy zajmującej się produkcją elementów i części dla maszyn i urządzeń dla różnych gałęzi przemysłuKomisjonowanie (w przypadku wysyłki) i odbiór (w przypadku dostaw) części i materiałów do produkcji Przy komisjonowaniu praca ze skanerem...