Opieka nad panem Hansem

vor 1 Monat

Köln, Deutschland GoWork.pl Vollzeit

Pan Hans ma 87 lat (187 cm, 79 kg) i posiada zawnioskowany II stopień opieki. Podopieczny mentalnie cierpi na lekką demencję, przez co bywa czasem trochę zagubiony, miewa też problemy z dobraniem odpowiednich słów. Pan porusza się przy rollatorze, oprócz tego ma do dyspozycji specjalne łóżko medyczne i krzesełko toaletowe, w najbliższym czasie przy schodach zostanie zamontowana winda. Pan jest częściowo inkontynentny i prawdopodobnie zostanie mu założony cewnik. Seniora należy wesprzeć w codziennym funkcjonowaniu, w tym w utrzymaniu prawidłowej higieny i pielęgnacji ciała, a także trzeba mu dotrzymywać towarzystwa. Podopieczny mieszka w domu z partnerką, która nie wymaga opieki. Opiekun ma zapewniony oddzielny pokój z dostępem do internetu. W pobliżu są sklepy, w gospodarstwie domowym jest dostępne auto.

Opieka nad panem Hansem - sprawdzone z zlecenie z językiem niemieckim

17428

Obowiązki

  • • pomoc w prowadzenie gospodarstwa domowego
  • • pomoc w ubieraniu, higienie i pielęgnacji ciała
  • • wsparcie w codziennych czynnościach
  • • dotrzymywanie towarzystwa podopiecznemu

Wymagania

  • • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • • doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
  • • mile widziane referencje
  • • osoba niepaląca

Oferujemy

  • • stawka 1600€ NETTO / miesiąc
  • • gwarancję pokrycia kosztów podróży
  • • zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
  • • bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
  • • jasne warunki współpracy