Opieka nad panem Rudolfem

vor 3 Wochen

Neuhausen, Deutschland GoWork.pl Vollzeit

Pan Rudolf ma 89 lat (166 cm, 72 kg) i posiada III stopień opieki. Podopieczny mentalnie cierpi z powodu demencji, w wyniku czego jest nieco zdezorientowany w zakresie miejsca i osób, należy też pilnować pana w ciągu dnia, aby nie oddalał się z zasięgu wzroku, ponieważ ma tendencję do uciekania. Senior ma problemy ze wzrokiem i słuchem, porusza się sam z pomocą laski. Pan jest częściowo inkontynentny w zakresie moczu, ale ogólnie z większością czynności radzi sobie samodzielnie - sam wykonuje higienę i ubiera się, należy go jedynie dopilnować i wesprzeć w razie potrzeby. Czasami budzi się w nocy, jednak nie trzeba do niego wówczas wstawać. Podopieczny mieszka w domu wraz z żoną, która nie wymaga opieki, na miejsce dodatkowo przychodzi pflegedienst.

Opieka nad panem Rudolfem - sprawdzone z zlecenie z językiem niemieckim

17343

Obowiązki

  • • pomoc w prowadzenie gospodarstwa domowego
  • • wsparcie w codziennych czynnościach
  • • dotrzymywanie towarzystwa podopiecznemu

Wymagania

  • • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • • doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
  • • mile widziane referencje

Oferujemy

  • • stawka 1600€ NETTO / miesiąc
  • • gwarancję pokrycia kosztów podróży
  • • zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
  • • bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
  • • jasne warunki współpracy