Aktuelle Jobs im Zusammenhang mit Pracownik produkcji w branży kauczukowej - Northeim - MONDI sp. z o.o.

  • Technik CNC

    vor 3 Wochen

    Northeim, Niedersachsen, Deutschland König SE & Co KG Vollzeit

    Wprowadzenie do ofertyOperator Maszyn CNC OferujemyStabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony.Premię powitalną w wysokości 300€.Wynagrodzenie przewyższające standardowe stawki w branży.Dodatki wakacyjne oraz świąteczne (Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld).Możliwość korzystania z do 30 dni płatnego urlopu rocznie.Terminowe...

  • Operator CNC

    Wprowadzenie do ofertyOperator maszyn CNCOferujemyUmowę o pracę na czas nieokreślonyPremię powitalną w wysokości 300€Wynagrodzenie powyżej standardów rynkowychDodatki wakacyjne i świąteczne (Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld)Możliwość skorzystania z do 30 dni płatnego urlopu rocznieTerminowe wypłaty wynagrodzeniaInteresujące projekty w uznanych...

Pracownik produkcji w branży kauczukowej

vor 2 Monaten

Northeim, Deutschland MONDI sp. z o.o. Vollzeit

Aktualnie dla naszego prestiżowego klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko "Pracownik produkcji w branży kauczukowej" w miejscowości Northeim (ok. Getyngi).Stawka: ok. 2200-2600€ netto/miesiąc (na start)* + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem

Obowiązki

  • Praca przy linii produkcyjnej
  • Obsługa prostych maszyn produkcyjnych
  • Montaż, łączenie, zgrzewanie elementów
  • Wzrokowa kontrola jakości

Wymagania

  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Posiadanie własnego auta na wyjazd

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę – na start 12msc. + możliwe przedłużenie
  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w firmie z nowoczesnymi technologiami
  • Zakwaterowanie (wyposażone z dostępem do Internetu, możliwość pokoju jednoosobowego lub dwuosobowego)
  • Dopłaty do mieszkań dla osób lokalnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki: za nocki, z okazji świąt i wakacji
  • Możliwe zaliczki – pierwsza już po 2. tygodniach
  • Stały kontakt z koordynatorem (pomoc w organizacji wyjazdu i w bieżącym rozwiązywaniu problemów np. wsparcie w uzyskaniu meldunku)
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny (dostęp do opieki medycznej w Polsce i w Niemczech)
  • Regularne zwroty za odzież roboczą

  • Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami netto dla I klasy podatkowej. Wynagrodzenie może się różnić w zależności od klasy podatkowej nadawanej przez niemiecki urząd podatkowy.