Opieka nad starszym małżeństwem

vor 1 Monat

Hammelburg, Deutschland GoWork.pl Vollzeit

Pan Franz ma 94 lata (170 cm, 85 kg) i posiada II stopień opieki. Senior ma problemy ze wzrokiem i słuchem, po przebytym udarze ma także problemy z poruszaniem się, poza tym choruje na osteoporozę, artrozę, nadciśienie oraz jest inkontynentny w zakresie moczu. Senior potrzebuje pomocy w codziennym funkcjonowaniu, w tym w przesiadaniu się na wózek. Podopieczny mieszka z żoną, pani posiada II stopień opieki. Choruje na osteoporozę, nadciśnienie oraz zaburzenia rytmu serca, porusza się z pomocą laski. Panią należy motywować do działania oraz dotrzymywać jej towarzystwa. Dom jest dostosowany do potrzeb podopiecznych. Opiekun ma zapewniony oddzielny pokój z dostępem do mediów (Tv + internet), a także może korzystać z roweru.

Opieka nad starszym małżeństwem - zlecenie z komunikatywnym niemieckim

18476

Obowiązki

  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • pomoc w ubieraniu, higienie i pielęgnacji ciała
  • pomoc we wstawaniu oraz przesiadaniu się na wózek
  • wsparcie w codziennych czynnościach
  • dotrzymywanie towarzystwa podopiecznym

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
  • mile widziane referencje
  • osoba niepaląca

Oferujemy

  • stawka 1800 € NETTO / miesiąc
  • gwarancję pokrycia kosztów podróży
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
  • bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
  • możliwość wyboru warunków polskich lub niemieckich
  • jasne warunki współpracy
  • program lojalnościowy