Operator maszyn CNC

vor 3 Wochen

Bonn, Deutschland Euro Labora Vollzeit

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

OM-OBE/DE/2024

Obowiązki

  • - praca w firmie zajmujacej sie produkcja nozy do maszyn wykorzystywanych w przemysle spozywczym
  • - obsluga tokarek CNC, frezarek CNC i szlifierek CNC ze sterowaniem Heidenhain iTnc 530i, Fanuc, Siemens
  • - usuwanie usterek
  • - kontrola jakosci wyrabianych produktów oraz procesu obróbki
  • - przeprowadzanie konserwacji maszyn
  • - zmiana narzedzi
  • - stawka: 14,00 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej

Wymagania

  • - wyksztalcenie kierunkowe lub ukonczone kursy
  • - doswiadczenie zawodowe
  • - znajomosc narzedzi pomiarowych,
  • - umiejetnosc czytania rysunku technicznego
  • - wymagana znajomosc jezyka niemieckiego lub angielskiego na poziomie A2
  • - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • - niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony, zawarta przed wyjazdem
  • - ubezpieczenie oraz skladki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
  • - zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
  • - opieke polskojezycznego koordynatora
  • - mozliwosc pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych platnych od +25%
  • - platny urlop w wymiarze od 25 dni w roku
  • - dodatek urlopowy i swiateczny (od 200 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
  • - platne dni ustawowo wolne od pracy
  • - premie za polecenie nowych pracowników
  • - odziez ochronna
  • - dostep do mobilnej aplikacji pracowniczej