Operator giętarki CNC

Gefunden in: GoWork PL S2 - Vor 7 Tagen

BedburgHau, Deutschland Dextron Personeel B.V. Vollzeit

Obowiązki

  • obróbka blach na wykrawarkach i prasach krawędziowych CNC
  • przygotowywanie, ustawianie i obsługa wykrawarki i prasy krawędziowej CNC
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • pielęgnacja, konserwacja i serwisowanie maszyn

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyn do obróbki metalu
  • doświadczenie z programami do rysowania 3D
  • znajomość procesów w obróbce blach
  • własna działalność gospodarcza
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferujemy

  • stawkę uzgadnianą indywidualnie w zależności od wykwalifikowania
  • możliwość zakwaterowania w pokojach 1-osobowych
  • długotrwała i stabilna współpraca

  • Operator prasy krawędziowej

    Gefunden in: Talent DE C2 - Vor 6 Tagen

    Bedburg-Hau, Deutschland SILVERHAND Vollzeit

     Oferujemy:zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)atrakcyjne wynagrodzenie 15,06 EUR brutto / godzinę + 24,00 EUR diety dziennejzakwaterowanie  GRATIS, opłacone przez Pracodawcęskładki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcęmożliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracywsparcie...