Mehr sehen Kollabieren

Opieka nad panem Heinrichem

vor 2 Monaten

Unterschleißheim, Deutschland GoWork.pl Vollzeit

Pan Heinrich ma 72 lata (178 cm, 83 kg) i jest mentalnie w pełni sprawny, a komunikacja z nim jest bezproblemowa. Senior jest osobą leżącą, ewentualnie porusza się na wózku - na miejscu ma specjalne łóżko medyczne, a także wózek inwalidzki i rollator, łazienka jest dostosowana do jego potrzeb. Podopieczny wymaga kompletnej pomocy w codziennym funkcjonowaniu, w tym w higienie i pielęgnacji ciała. Senior choruje na niewydolność serca i jest częściowo inkontynentny, korzysta z pampersów, kaczki i krzesełka toaletowego. Posiłki spożywa samodzielnie, nie ma żadnej specjalnej diety, bardzo rzadko może potrzebować wsparcia w trakcie nocy, są to jednak wyłącznie sytuacje wyjątkowe. Podopieczny jest osobą kulturalną o przyjaznym usposobieniu, jego choroba pojawiła się nagle. Dokładny plan dnia jest do ustalenia na miejscu. Pan mieszka w domu z żoną, która jest w pełni samodzielna, w okolicy są sklepy. Na miejscu jest dostępne auto i rower. Opiekun ma zapewniony własny pokój i oddzielną łazienkę, na miejscu jest dostęp do internetu.

Opieka nad panem Heinrichem - sprawdzone z zlecenie z językiem niemieckim

537

Obowiązki

  • • prowadzenie gospodarstwa domowego + zakupy
  • • pomoc w ubieraniu, higienie i pielęgnacji ciała
  • • pomoc we wstawaniu i przesiadaniu się na wózek
  • • wsparcie w codziennych czynnościach
  • • dotrzymywanie towarzystwa podopiecznemu

Wymagania

  • • dobra znajomość języka niemieckiego
  • • doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
  • • mile widziane referencje
  • • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • • stawka 1800€ NETTO / miesiąc
  • • gwarancję pokrycia kosztów podróży
  • • zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
  • • bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
  • • jasne warunki współpracy

Wir haben weitere aktuelle Stellen in diesem Bereich, die Sie unten finden können

  • Unterschleißheim, Deutschland GoWork.pl Vollzeit

    Pan Heinrich ma 72 lata (178 cm, 83 kg) i jest mentalnie w pełni sprawny, a komunikacja z nim jest bezproblemowa. Senior jest osobą leżącą, ewentualnie porusza się na wózku - na miejscu ma specjalne łóżko medyczne, a także wózek inwalidzki i rollator, łazienka jest dostosowana do jego potrzeb. Podopieczny wymaga...