Opieka nad panem Kurtem

Gefunden in: GoWork PL S2 - Vor 6 Tagen

Pfalzgrafenweiler, Deutschland GoWork.pl Vollzeit

Pan Kurt ma 90 lat (170 cm, 70 kg) i posiada II stopień opieki. Podopieczny jest mentalnie nieco zdezorientowany i ma słaby słuch, przez co komunikacja z nim jest częściowo ograniczona. Senior choruje na cukrzycę i jest ogólnie osłabiony ze względu na wiek, dla ułatwienia na miejscu jest łóżko medyczne i krzesełko toaletowe. Pan porusza się przy rollatorze, trzeba go jednak asekurować, aby nie upadł, oprócz tego należy wesprzeć go w codziennej higienie i innych, rutynowych czynnościach związanych z prawidłowym funkcjonowaniem. Podpieczmy mieszka z synem, który nie wymaga opieki, jest samodzielny, natomiast 2 - 3x w tygodniu należy go uwzględnić tylko podczas przygotowywania posiłków. Zakupy do domu robi rodzina. Opiekun ma zapewniony oddzielny pokój z dostępem do internetu.

Opieka nad panem Kurtem - sprawdzone z zlecenie z językiem niemieckim

17324

Obowiązki

  • • prowadzenie gospodarstwa domowego dla siebie i podopiecznego
  • • pomoc w ubieraniu, higienie i pielęgnacji ciała
  • • wsparcie w codziennych czynnościach
  • • dotrzymywanie towarzystwa podopiecznej

Wymagania

  • • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • • doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
  • • mile widziane referencje

Oferujemy

  • • stawka 1600€ NETTO / miesiąc
  • • gwarancję pokrycia kosztów podróży
  • • zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
  • • bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
  • • jasne warunki współpracy