Preparator masini reprezentantă auto

Gefunden in: beBee jobs DE - vor 2 Wochen

Abstatt, Baden-Württemberg, Deutschland Interjobs Building SRL Vollzeit
Angajăm Preparator mașini pentru reprezentanță auto din Germania. Actvitatea constă în spălarea și cosmetizarea mașinilor noi și second pentru vânzare (interior și exterior).
Locație: Abstatt (zona Heilbronn)
Start muncă: disponibilitatea imediată.

Ofertă și beneficii:
- program de lucru full time (luni-vineri) și opțional sâmbăta, în funcție de necesitate;
- cazare asigurată gratuit;
- angajare cu contract în România, detașare în Germania cu formularul A1;
- contract pe perioadă nedeterminată;
- asigurare medicală în România și în Germania;
- asistență permanentă din partea angajatorului.

Responsabilități:
- pregătirea mașinilor noi și second pentru revânzare;
- spălare mașini exterior: uși, parbriz, geamuri și oglinzi retrovizoare;
- spălare mașini interior: aspirare scaune, tapițerie, covorașe, portbagaj, tablou de bord etc.;
- cosmetizare mașini (detailing): lustruire pentru a reda strălucirea, aplicare ceară sau alt material de etanșare pentru a proteja finish-ul mașinilor;
- dacă există experiență anterioară în efectuarea de mici reparații, pot fi reparate și zgârieturi, mici îndoituri la caroserie și jante;
- condiții de lucru: zona de pregătire este într-o hală de lângă showroom, zonă curată, iluminată, cu materiale și scule de lucru necesare la dispoziție.

Cerințe:
- experiență anterioară ca preparator mașini;
- o persoană profesionistă care înțelege procesul de pregătire al mașinilor și detailing;
- o persoană care lucrează bine individual, cât și în echipă;
- cunoștințe de limba germană sau de limba engleză la nivel mediu (să poată conversa cu colegii);
- permisul de conducere categoria B este obligatoriu;
- disponibilitate la deplasări în interes de serviciu.

Dacă îți dorești să lucrezi alături de o echipă dedicată, într-un mediu multicultural și să îți dezvolți cariera în acest domeniu, așteptăm aplicația ta și te contactăm pentru o discuție
  • Preparator masini reprezentantă auto

    Gefunden in: beBee S DE - vor 4 Wochen

    Abstatt, Deutschland Interjobs Building SRL Vollzeit

    Angajăm Preparator mașini pentru reprezentanță auto din Germania. Actvitatea constă în spălarea și cosmetizarea mașinilor noi și second pentru vânzare (interior și exterior). Locație: Abstatt (zona Heilbronn) Start muncă: disponibilitatea imediată.   Ofertă și beneficii: - program de lucru full time (luni-vineri) și opțional...