Manipulant bagaje Aeroport

vor 3 Wochen

Frankfurt am Main, Hessen, Deutschland Gi Group Deutschland GmbH Vollzeit
Manipulant bagaje- Frankfurt, Germania (gn)

Gi Group Germania va ofera locuri de munca in Germania cu acordarea serviciilor complete.
Descrierea postului:

Sortarea pachetelor/bagajelor mari și grele
Conducerea vehiculelor catre avion
Organizarea bagajelor in avion

Cerinte:

Germana nivel mediu conversational (B1)
Permis de conducere (B)
conditie fizica buna
continuitate in ultimii 5 ani pentru verificarile efectuate de autoritatile aeriene din Germania

Beneficii:

contract pe perioada nelimitata
17,00€/ora
bonus de start in valoare de 1000€
Posibilitate de a fi preluat direct de clientul nostru
155 de ore lucratoare pe luna /doar tura de zi

Va asteptam cu drag

  • Frankfurt pe Main, Deutschland Gi Group Deutschland GmbH Vollzeit

    Manipulant bagaje- Frankfurt, Germania (gn) Gi Group Germania va ofera locuri de munca in Germania cu acordarea serviciilor complete. Descrierea postului: Sortarea pachetelor/bagajelor mari și grele Conducerea vehiculelor catre avion Organizarea bagajelor in avion Cerinte: Germana nivel mediu conversational (B1) Permis de conducere...

  • Frankfurt am Main, Deutschland Work in Europa Vollzeit

    Avem o oportunitate de muncă pentru tine - Manipulant marfă / bagaje în orașele Frankfurt Am Main, Düsseldorf, Dortmund și Bonn. **Iată care vor fi responsabilitățile tale**: - Încărcarea și descărcarea mărfurilor și a bagajelor în aeronave; - Asigurarea mărfurilor și a bagajelor, pentru a evita deplasarea acestora; - Manipularea în...