Sofer curier distributie ziare Germania

vor 4 Wochen

Balingen, Baden-Württemberg, Deutschland HARO GmbH Vollzeit
DESCRIERE
Descoperă oportunitatea de carieră în distribuția de ziare și prospecte cu Haro GmbH
Căutăm persoane motivate și dornice să se alăture echipei noastre care să contribuie la distribuirea informațiilor către comunitate. Ca o companie germană de încredere, angajăm direct și oferim contracte pe termen nedeterminat.

OFERTĂ + BENEFICII:

Salariu atractiv: 1700€ - 2300€ lunar, recompense competitive pentru performanțe excelente.
Program flexibil: Ture de zi și de noapte, 4-6 ore/noapte de luni până sâmbătă și 4-6 ore/zi de miercuri până sâmbătă.
Cazare convenabilă: Locuință disponibilă la 250€/lună, reținut din salariu, camere cu 2-3 paturi și facilități comune.
Munca în regiuni dinamice: Distribuirea ziarelor și prospectelor în sud și vestul Germaniei.
Suport în relocare: Asistență pentru relocare din România (Timișoara) către locul de muncă în Germania.

CERINȚE:

Permis de conducere categoria B obligatoriu.
Cunoștințele de limba germană și studiile medii sunt considerate un avantaj.
Prezentarea cazierului rutier și a cazierului judiciar pentru asigurarea integrității și siguranței echipei.

RESPONSABILITĂȚI:

Livrarea zilnică a ziarelor și prospectelor în regiunile sudice și vestice ale Germaniei.
Respectarea programului de lucru.
Menținerea integrității și siguranței vehiculului de livrare.
Distribuirea eficientă și corectă a materialelor conform rutei stabilite.
Comunicarea eficientă cu echipa de conducere pentru raportarea problemelor sau întârzierilor în livrări.
Respectarea normelor de siguranță rutieră și a reglementărilor de circulație în timpul livrărilor.

Diversitate și vârstă: Căutăm să completăm echipa noastră cu persoane de toate genurile, atât femei, cât și bărbați, cu vârste cuprinse între 21 și 50 de ani.
Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te încurajăm să aplici pentru acest job, iar noi te vom contacta pentru a discuta în detaliu.
Suntem nerăbdători să discutăm despre oportunitățile care te așteaptă în cadrul echipei noastre dinamice