Lucratori in Depozit Amazon Germania

vor 2 Wochen

Kaiserslautern, Rheinland-Pfalz, Deutschland Adecco Personaldienstleistungen GmbH Vollzeit
Amazon te caută Vino în Germania să lucrezi cu noi

Căutați o provocare interesantă într-un mediu dinamic?

Lucrător depozit (b/f/d)
Locație: Germania

Descrierea postului:

Primirea și acordarea liberului de vamă mărfurilor
Asigurarea ordinii în depozit
Colaborați activ și aliniați-vă cu alți membri ai echipei
Munca în schimburi (posibilitatea de a lucra în schimburi de zi sau după-amiază)

Cerințe:

Cunoașterea limbii germane, ruse sau engleze
Angajamentul și capacitatea de a lucra în echipă

Oferi:

Contract direct cu Amazon în condiții care să asigure stabilitatea locului de muncă pentru o perioadă de 12 luni, cu posibilitatea reînnoirii pentru schimburile zilnice
În cazul schimbării turei de după-amiază, contractul este valabil pentru o perioadă de 18 luni, de asemenea cu posibilitate de prelungire
Salariu competitiv, în funcție de vechime:
Primul an: 14 euro/oră
Al doilea an: euro/oră
După doi ani: euro/oră
Indemnizație de relocare/indemnizație de înființare a unei întreprinderi
Disponibilitatea a două linii de autobuz în funcție de orele de lucru (schimburi de dimineață și după-amiază) care oferă acces direct la centrul de distribuție Amazon
Bilet de autobuz gratuit în valoare de 50 euro net
Oportunități de carieră
Atmosferă de lucru caldă și convivială
Programe de formare atractive

Aplică acum și devino parte din echipa noastră dedicată

*(Notă: Toate genurile sunt returnate în mod egal. Utilizarea formelor masculine este doar pentru simplitatea și includerea ambelor sexe). *

  • Kaiserslautern, Deutschland Adecco Personaldienstleistungen GmbH Vollzeit

    Amazon te caută! Vino în Germania să lucrezi cu noi!   Căutați o provocare interesantă într-un mediu dinamic? Lucrător depozit (b/f/d) Locație: Germania   Descrierea postului:   Primirea și acordarea liberului de vamă mărfurilor Asigurarea ordinii în depozit Colaborați activ și aliniați-vă cu alți membri ai echipei Munca...

    Amazon te caută! Vino in Germania pentru a lucra cu noi!   Sunteți în căutarea unei provocări interesante într-un mediu dinamic? Lucrător depozit (m/f/d) Locație: Germania   Descrierea jobului:   Recepția și eliberarea mărfurilor Asigurarea ordinii în depozit Colaborarea și coordonarea activă cu ceilalți membri ai...