Pracownik DziaŁu KsiĘgowoŚci

vor 4 Monaten

Seesen, Niedersachsen, Deutschland BLYSS Vollzeit
**Miejsce pracy**: miasto Seesen
**Niemcy**

OPIS STANOWISKA:

- Wsparcie administracyjna - księgowe
- Wystawianie faktur
- Zarządzanie płatnościami
- Wprowadzanie danych do systemu
- Nadzór nad prawidłowym przepływem dokumentów i korespondencji

WYMAGANIA:

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.
- Wykształcenie średnie (mile widzialne ekonomiczne lub administracyjne)
- Znajomość pakietu MS-Office
- Umiejętność pracy w zespole.
- Gotowość do nauki i wysoka motywacja.
- Bardzo dobre umiejętności organizacyjne oraz planowania własnej pracy
- Sumienność i odpowiedzialność

OFERUJEMY:

- Stabilną pracę w prężnie działającej międzynarodowej firmie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie doświadczenia i wielu innych umiejętności
- Szkolenie wdrożeniowe
- Benefity
- Zakwaterowanie (Seesen, Niemcy)
- Informujemy, że Administratorem danych jest Blyss Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Praszce, przy ul. Fabrycznej 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne._
- Do każdej oferty prosimy załączyć klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Blyss Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Praszce przy ul. Fabrycznej 17 dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, (zgodnie z przepisami ustawy z dnia o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."_