Mechanik samochodowy

vor 3 Wochen

Eisenach, Thüringen, Deutschland office people Poland Sp.z.z.o. Vollzeit
Über uns

W office people codziennie łączymy tysiące ludzi dzięki naszej rozległej sieci klientów. Jako doświadczony dostawca usług personalnych z sukcesem obsługujemy naszych pracowników i klientów w 130 lokalizacjach w 10 krajach.

Jakie kwalifikacje należy posiadać?
  • Ukończona szkoła zawodowa
  • Pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziany własny transport
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Prace serwisowe, naprawcze, konserwacyjne, diagnostyczne pojazdów
  • Testowanie jakości i działania komponentów
  • Praca odbywa się w systemie trzyzmianowym
Dlaczego warto do nas dołączyć?
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Stawka godzinowa do negocjacji - w zależności od Twojego doświadczenia
  • Dodatek do zmiany nocnej +25%
  • Możliwość pobrania zaliczki po 1 tygodniu pracy
  • Darmowe zakwaterowanie
Dane kontaktowe

office people Personalmanagement GmbH

Natalia Głuszek

T:
Mielżyńskiego 14
Poznań

  • Mechanik samochodowy

    O nas W firmie office people łączymy codziennie tysiące ludzi dzięki naszej szerokiej sieci klientów. Jesteśmy doświadczonym dostawcą usług personalnych, obsługującym skutecznie pracowników i klientów w 130 lokalizacjach w 10 krajach. Wymagane kwalifikacje:​Wykształcenie zawodowe w obszarze mechaniki samochodowej/mechatroniki/elektryki...