Lakiernik samochodowy

vor 2 Wochen

Rosenheim, Bayern, Deutschland PolFach Vollzeit

Lakiernik samochodowy, komunikatywny niemiecki i auto, Monachium południowe Niemcy || Niemiecka Agencja Pracy PolFach, , poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy do okolic miasta Monachium: Lakierników samochodowych. Wymagane doświadczenie, komunikatywna znajomość języka niemieckiego i własne auto.

Obowiązki

  • Miejsce pracy: warsztaty samochodowe w 83661 Lenggries lub 84079 Bruckberg, Bawaria południowe Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z siedzibą w Nördlingen. Podpisanie umowy o pracę następuje bezpośrednio w jednym z biur agencji, a nie w formie online (e-mailem).
  • Praca od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty, od 168 do 195 godz. miesięcznie (na życzenie więcej godzin).
  • Główne zadania:
  • Lakierowanie samochodów i części pojazdów przy użyciu pistoletu kubkowego w kabinie lakierniczej (lakierem Glasurit)
  • Montaż i demontaż lakierowanych elementów
  • Oczyszczanie mechaniczne powierzchni, odrdzewianie, odtłuszczanie, szpachlowanie, szlifowanie, matowanie powierzchni, gruntowanie i suszenie zagruntowanej powierzchni
  • Utrwalanie i polerowanie lakierowanych powierzchni
  • Kontrola jakości przeprowadzonych prac
  • Prowadzenie prac lakierniczych zgodnie z normami BHP i ochrony środowiska

Wymagania

  • Kwalifikacje zawodowe jako lakiernik, optymalnie lakiernik samochodowy
  • Konieczne doświadczenie zawodowe jako lakiernik samochodowy
  • Konieczna znajomość lakierów bazowych, lakierów Glasurit, Sikkens, Autocryl, Autowave, Colorbuilt, Cromax Low Emission, farb 2K, materiałów do szlifowania i polerowania 3M
  • Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2 / B1)
  • Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole, pracowitość, odpowiedzialność i punktualność

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • + 25% do stawki godz. za nadgodziny
  • + Wypłata wszystkich nadgodzin, czyli brak banku godzin "Zeitkonto"
  • + Wsparcie polskojęzycznego dysponenta, również przy sprawach urzędowych
  • + Premia świąteczna i wakacyjna, po zakończeniu 6-miesięcznego okresu próbnego
  • + Jednorazowy bonus paliwowy 100 euro netto, wypłacony po 4 tygodniach pracy
  • + Możliwość wypłaty cotygodniowych lub codziennych zaliczek w zależności od potrzeb
  • Wynagrodzenie miesięczne netto: od 2800 do 3100 euro (przy 168 godz.) + nadgodziny
  • + 25 i 200 euro netto - Premie za przepracowane miesiące bez przerw (po 1 i 3 miesiącu pracy)
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika w wys. 600 do euro / mies. Zawsze 1-osobowe pokoje z internetem.

  • Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail: Aplikuj lub o kontakt telefoniczny:

  • Rosenheim, Bayern, Deutschland Persontura GmbH & Co. KG Vollzeit

    Gwarantujemy umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora Lakiernik samochodowy, praca w warsztacie od zarazObowiązkiPrzygotowanie powierzchni pojazdów do lakierowania i gruntowania, Dobory odpowiednich kolorów Montaż, demontaż elementów pod lakierowanie Lakierowanie karoserii pojazdów Lakierowanie elementów...